Comunica experienta
MonitorulJuridic.ro
Email RSS Trimite prin Yahoo Messenger pagina:   ORDIN nr. 197/C din 21 ianuarie 2021  privind actualizarea numărului posturilor de notar public  destinate judecătorilor de la Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie pentru anul 2020    Twitter Facebook
Cautare document
Copierea de continut din prezentul site este supusa regulilor precizate in Termeni si conditii! Click aici.
Prin utilizarea siteului sunteti de acord, in mod implicit cu Termenii si conditiile! Orice abatere de la acestea constituie incalcarea dreptului nostru de autor si va angajeaza raspunderea!
X

 ORDIN nr. 197/C din 21 ianuarie 2021 privind actualizarea numărului posturilor de notar public destinate judecătorilor de la Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie pentru anul 2020

EMITENT: Ministerul Justiţiei
PUBLICAT: Monitorul Oficial nr. 119 din 4 februarie 2021
    Având în vedere Hotărârea Consiliului Uniunii Naţionale a Notarilor Publici nr. 82 din 18.12.2020 privind propunerile de actualizare a posturilor de notar public destinate judecătorilor de la Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie pentru anul 2020,
    în conformitate cu dispoziţiile art. 21 alin. (2) şi alin. (3) lit. a) din Legea notarilor publici şi a activităţii notariale nr. 36/1995, republicată, cu modificările ulterioare, ale art. 28 şi art. 31 lit. a) din Regulamentul de aplicare a Legii notarilor publici şi a activităţii notariale nr. 36/1995, aprobat prin Ordinul ministrului justiţiei nr. 2.333/C/2013, cu modificările şi completările ulterioare,
    în temeiul art. 13 din Hotărârea Guvernului nr. 652/2009 privind organizarea şi funcţionarea Ministerului Justiţiei, cu modificările şi completările ulterioare,
    ministrul justiţiei emite următorul ordin:
    ART. 1
    Numărul de 2.651 de posturi de notar public, din care 2.483 de notari publici în funcţie şi 168 de notari publici suspendaţi, se actualizează cu 9 posturi vacante destinate judecătorilor de la Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie pentru anul 2020, potrivit anexelor nr. 1-16, care fac parte integrantă din prezentul ordin.

    ART. 2
    Posturile de notar public destinate judecătorilor de la Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie pentru anul 2020 sunt prevăzute în anexele nr. 1-15, întocmite pentru fiecare cameră a notarilor publici, şi în anexa nr. 16, cuprinzând situaţia centralizată.

    ART. 3
    Serviciul profesii juridice conexe şi Uniunea Naţională a Notarilor Publici vor duce la îndeplinire dispoziţiile prezentului ordin. Un exemplar al ordinului se comunică Uniunii Naţionale a Notarilor Publici.

    ART. 4
    Prezentul ordin se publică în Monitorul Oficial al României, Partea I.



                    p. Ministrul justiţiei,
                    Alexandru-Paul Dimitriu,
                    secretar de stat

    Bucureşti, 21 ianuarie 2021.
    Nr. 197/C.
    ANEXA 1

    I. Camera Notarilor Publici Alba Iulia

┌────┬─────────┬──────────────┬───────────┬───────────┬──────────┬─────────────┬───────────────┐
│ │ │ │ │ │ │Numărul │ │
│ │ │ │ │ │ │posturilor │ │
│ │ │ │ │ │Numărul │vacante │ │
│ │ │ │ │Numărul │posturilor│destinate │Numărul │
│Nr. │ │Circumscripţia│ │posturilor │ocupate de│judecătorilor│notarilor │
│crt.│Judeţul │judecătoriei │Localitatea│actualizate│notari │de la Înalta │publici │
│ │ │ │ │în anul │publici în│Curte de │suspendaţi │
│ │ │ │ │2020 │funcţie în│Casaţie şi │ │
│ │ │ │ │ │anul 2020 │Justiţie │ │
│ │ │ │ │ │ │pentru anul │ │
│ │ │ │ │ │ │2020 │ │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│1. │Alba │Alba Iulia │Alba Iulia │17 │17 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Zlatna │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Cugir │2 │2 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │Aiud │Aiud │3^(1) │2^(2) │- │1. Minciunescu │
│ │ │ │ │ │ │ │Roxana Maria │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Ocna Mureş │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Teiuş │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │Blaj │Blaj │3 │3^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │Câmpeni │Câmpeni │4^(1) │3 │- │1. Trifa Ancuţa│
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │Sebeş │Sebeş │6^(1) │5^(2) │- │1. Brînzaş │
│ │ │ │ │ │ │ │Elena Mihaela │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │Total │ │ │37^(1) │34^(2) │- │3 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│2. │Hunedoara│Hunedoara │Hunedoara │8 │8 │- │ │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Călan │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │Brad │Brad │3^(1) │2^(2) │- │1. Pădurariu │
│ │ │ │ │ │ │ │Ioana Teodora │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │Deva │Deva │15 │15 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Ilia │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Simeria │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │Orăştie │Orăştie │3 │3 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Geoagiu │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │Petroşani │Petroşani │6^(1) │5^(2) │- │1. Buzincu │
│ │ │ │ │ │ │ │Oana-Elena │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Petrila │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Lupeni │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Vulcan │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │Haţeg │Haţeg │3 │3 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │Total │ │ │42^(1) │40^(2) │- │2 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Leş Ioan │
│3. │Sibiu │Sibiu │Sibiu │50^(1) │48^(2) │- │2. Sima │
│ │ │ │ │ │ │ │Raluca-Cătălina│
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Cisnădie │2 │2 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Ocna │- │-^(2) │- │- │
│ │ │ │Sibiului │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │Agnita │Agnita │2 │2 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │Avrig │Avrig │2 │2^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │Mediaş │Mediaş │8 │8 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │Sălişte │Sălişte │3 │3 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Miercurea │- │-^(2) │- │- │
│ │ │ │Sibiului │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │Total │ │ │67^(1) │65^(2) │- │2 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │TOTAL │ │ │146^(1) │139^(2) │- │7 │
│ │CAMERĂ │ │ │ │ │ │ │
└────┴─────────┴──────────────┴───────────┴───────────┴──────────┴─────────────┴───────────────┘


    ^(1) Numărul actualizat cuprinde şi notarii publici suspendaţi.
    ^(2) 1 notar public numit în Zlatna şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca, Camera Notarilor Publici Cluj: Fornade Teodora Maria din 21.01.2015;
    1 notar public numit în Zlatna şi asociat pe durată nedeterminată în Alba Iulia: Enăchescu Mihai din 8.05.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Alba Iulia nr. 13/5.03.2015;
    1 notar public numit în Ocna Sibiului şi asociat pe durată nedeterminată în Sebeş: Beldean Violeta din 27.05.2014;
    1 notar public numit în Ocna Sibiului şi asociat pe durată nedeterminată în Sibiu: Bexa Mircea din 24.11.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Alba Iulia nr. 86/10.10.2014;
    1 notar public numit în Ocna Sibiului şi asociat pe durată nedeterminată în Sibiu: Drăghici Flaviu-Silviu din 18.09.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Alba Iulia nr. 61/18.07.2019;
    1 notar public numit în Miercurea Sibiului şi asociat până la data de 31.12.2021 în Sibiu: Crăciun Mihaela din 25.10.2019;
    1 notar public numit în Miercurea Sibiului şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca, Camera Notarilor Publici Cluj: Cărunta Simina Iustina din 6.07.2018;
    1 notar public numit în Aiud şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca, Camera Notarilor Publici Cluj: Nyari Faur Andreea Mihaela din 8.07.2016;
    1 notar public numit în Aiud şi asociat pe durată nedeterminată în Hunedoara: Hîcă Roxana-Tereza din 7.10.2019;
    1 notar public numit în Simeria şi asociat pe durată nedeterminată în Deva: Adam-Hotoiu Alexandra din 13.10.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Alba Iulia nr. 71/5.09.2014;
    1 notar public numit în Sebeş şi asociat pe durată nedeterminată în Alba Iulia: Teodorescu Dan din 7.04.2015;
    1 notar public numit în Blaj şi asociat pe durată nedeterminată în Alba Iulia: Teodorescu Răzvan din 7.04.2015;
    1 notar public numit în Avrig şi asociat pe durată nedeterminată în Sibiu: Toma Ionela Laura din 29.05.2018;
    1 notar public numit în Sibiu şi asociat pe durată nedeterminată în Iaşi: Toma Mihai din 18.02.2016;
    1 notar public numit în Ilia şi asociat pe durată nedeterminată în Petroşani: Daj Larisa Maria din 7.06.2016;
    1 notar public numit în Lupeni şi asociat pe durată nedeterminată în Sibiu: Mărgineanu Grigore Adrian din 19.10.2017;
    1 notar public numit în Cornea, Camera Notarilor Publici Timişoara, şi asociat pe durată nedeterminată în Sibiu: Budescu Eveline Carmen din 5.04.2018;
    1 notar public numit în Borleşti, Camera Notarilor Publici Bacău, şi asociat pe durată nedeterminată în Sibiu: Alexandru Marina Lavinia din 8.03.2018;
    1 notar public numit în Şeica Mare şi asociat pe durată nedeterminată în Floreşti, Camera Notarilor Publici Cluj: Dan Alexandra Maria din 4.09.2019;
    1 notar public numit în Brad şi asociat pe durată nedeterminată în Deva: Petruica Maria Cristina din 23.03.2020.


    ANEXA 2

    II. Camera Notarilor Publici Bacău

┌────┬───────┬──────────────┬────────────┬───────────┬──────────┬─────────────┬──────────┐
│ │ │ │ │ │ │Numărul │ │
│ │ │ │ │ │ │posturilor │ │
│ │ │ │ │ │Numărul │vacante │ │
│ │ │ │ │Numărul │posturilor│destinate │Numărul │
│Nr. │ │Circumscripţia│ │posturilor │ocupate de│judecătorilor│notarilor │
│crt.│Judeţul│judecătoriei │Localitatea │actualizate│notari │de la Înalta │publici │
│ │ │ │ │în anul │publici în│Curte de │suspendaţi│
│ │ │ │ │2020 │funcţie în│Casaţie şi │ │
│ │ │ │ │ │anul 2020 │Justiţie │ │
│ │ │ │ │ │ │pentru anul │ │
│ │ │ │ │ │ │2020 │ │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Ionescu│
│ │ │ │ │ │ │ │Mircea │
│ │ │ │ │ │ │ │2. Blăgan │
│ │ │ │ │ │ │ │Alexandru │
│ │ │ │ │ │ │ │Iosif │
│1. │Bacău │Bacău │Bacău │37^(1) │33^(2) │- │3. │
│ │ │ │ │ │ │ │Hodorogea │
│ │ │ │ │ │ │ │Cristina │
│ │ │ │ │ │ │ │Emilia │
│ │ │ │ │ │ │ │4. │
│ │ │ │ │ │ │ │Umbrărescu│
│ │ │ │ │ │ │ │Raluca │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Nicolae │1 │1 │- │ │
│ │ │ │Bălcescu │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Răcăciuni │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Sascut │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Buhuşi │Buhuşi │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Moineşti │Moineşti │4 │4 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. │
│ │ │ │Balcani │1^(1) │- │- │Spiridon │
│ │ │ │ │ │ │ │Cristina │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Comăneşti │2 │2 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Dărmăneşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Oneşti │Oneşti │10^(1) │9 │- │1. Blăgan │
│ │ │ │ │ │ │ │Iosif │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Târgu Ocna │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Slănic │- │-^(2) │- │- │
│ │ │ │Moldova │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Podu Turcului │Podu │1 │1 │- │- │
│ │ │ │Turcului │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Răchitoasa │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │Total │ │ │59^(1) │53^(2) │- │6 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│2. │Neamţ │Bicaz │Bicaz │2 │2 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Poiana │1 │1 │- │- │
│ │ │ │Teiului │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Harbuz │
│ │ │Piatra-Neamţ │Piatra-Neamţ│22^(1) │20^(2) │- │Irina │
│ │ │ │ │ │ │ │2. Casapu │
│ │ │ │ │ │ │ │Alexandru │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. │
│ │ │ │Borleşti │1^(1) │-^(2) │- │Grigoraş │
│ │ │ │ │ │ │ │Mihaela │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Roznov │2 │2 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. │
│ │ │Roman │Roman │13^(1) │12^(2) │- │Grigoraş │
│ │ │ │ │ │ │ │Ioan │
│ │ │ │ │ │ │ │Nicolae │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Târgu-Neamţ │Târgu-Neamţ │3 │3 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │Total │ │ │44^(1) │40^(2) │- │4 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │TOTAL │ │ │103^(1) │93^(2) │- │10 │
│ │CAMERĂ │ │ │ │ │ │ │
└────┴───────┴──────────────┴────────────┴───────────┴──────────┴─────────────┴──────────┘


    ^(1) Numărul actualizat cuprinde şi notarii publici suspendaţi.
    ^(2) 1 notar public numit în Piatra-Neamţ şi asociat pe durată nedeterminată în Târgu-Neamţ: David Radu Constantin din 28.03.2016;
    1 notar public numit în Roman şi asociat pe durată nedeterminată în Iaşi: Vlad Cerasela din 12.12.2014;
    1 notar public numit în Bacău şi asociat pe 5 ani în Buzău, Camera Notarilor Publici Ploieşti: Ioniţă Gheorghe din 4.03.2020;
    1 notar public numit în Bacău şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Filip Ana Maria Cristina din 12.04.2017;
    1 notar public numit în Dărmăneşti şi asociat pe durată nedeterminată în Bacău: Bîrgăoanu Adina Beatrice din 28.03.2014;
    1 notar public numit în Bacău şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Cristudor Ligia Oana din 27.04.2017;
    1 notar public numit în Bacău şi asociat pe 2 ani în Bucureşti: Tonea Laura Andreea din 21.05.2018;
    1 notar public numit în Bacău şi asociat pe 3 ani în Bucureşti: Nica Emanuel din 9.04.2020;
    1 notar public numit în Bacău şi asociat pe 3 ani în Bucureşti: Ionică Diana Andreea din 9.04.2020;
    1 notar public numit în Răchitoasa şi asociat pe 5 ani în Bacău: Zaharia Ciorcilă Mircea din 31.01.2018;
    1 notar public numit în Borleşti şi asociat pe durată nedeterminată în Sibiu, Camera Notarilor Publici Alba Iulia: Alexandru Mariana Lavinia din 8.03.2018;
    1 notar public numit în Piatra-Neamţ si asociat pe 5 ani în Buzău, Camera Notarilor Publici Ploieşti: Manole Andra-Elena din 10.04.2019;
    1 notar public numit în Slănic Moldova şi asociat pe durată nedeterminată în Iaşi: Teodor Alina-Mihaela din 20.09.2019;
    1 notar public numit în Sascut şi asociat pe 2 ani în Bucureşti: Huştiu Andreea Alexandra din 30.03.2020.


    ANEXA 3

    III. Camera Notarilor Publici Braşov

┌────┬───────┬──────────────┬───────────┬───────────┬──────────┬─────────────┬─────────────┐
│ │ │ │ │ │ │Numărul │ │
│ │ │ │ │ │ │posturilor │ │
│ │ │ │ │ │Numărul │vacante │ │
│ │ │ │ │Numărul │posturilor│destinate │Numărul │
│Nr. │ │Circumscripţia│ │posturilor │ocupate de│judecătorilor│notarilor │
│crt.│Judeţul│judecătoriei │Localitatea│actualizate│notari │de la Înalta │publici │
│ │ │ │ │în anul │publici în│Curte de │suspendaţi │
│ │ │ │ │2020 │funcţie în│Casaţie şi │ │
│ │ │ │ │ │anul 2020 │Justiţie │ │
│ │ │ │ │ │ │pentru anul │ │
│ │ │ │ │ │ │2020 │ │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Popa │
│1. │Braşov │Braşov │Braşov │72^(1) │71 │- │Ruxandra │
│ │ │ │ │ │ │ │Elena │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Budila │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Codlea │3 │3 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Cristian │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Feldioara │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Săcele │3 │3^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Tărlungeni │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Teliu │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Bobb │
│ │ │ │ │ │ │ │Camelia │
│ │ │ │ │ │ │ │2. Dobrescu │
│ │ │ │Prejmer │3^(1) │- │- │Iulia │
│ │ │ │ │ │ │ │Nicoleta │
│ │ │ │ │ │ │ │3. Ciuciu │
│ │ │ │ │ │ │ │Lorena │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Predeal │2 │2^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Sânpetru │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Ghimbav │1 │1^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Hălchiu │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Hărman │1 │1^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Vama │- │-^(2) │- │- │
│ │ │ │Buzăului │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │Făgăraş │Făgăraş │7 │7^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Beclean │1^(1) │- │- │1. Gyergyai │
│ │ │ │ │ │ │ │Siana-Andreea│
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Şinca Veche│1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Şercaia │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Ucea │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Victoria │2 │2 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │Rupea │Rupea │2 │2^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Comana │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Ticuş │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │Zărneşti │Râşnov │1 │1^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Negoiţă │
│ │ │ │Holbav │1^(1) │1 │- │Andreea │
│ │ │ │ │ │ │ │Daniela │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Fundata │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Moeciu │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Zărneşti │2 │2^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Vulcan │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Bran │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │Total │ │ │105^(1) │99^(2) │- │6 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │Întorsura │Întorsura │ │ │ │1. Barbu │
│2. │Covasna│Buzăului │Buzăului │3^(1) │2^(2) │- │Silviu │
│ │ │ │ │ │ │ │Gabriel │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Sita │1^(1) │- │- │1. Tamaş │
│ │ │ │Buzăului │ │ │ │Alina │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │Sfântu │Sfântu │8^(1) │7^(2) │- │1. Olariu │
│ │ │Gheorghe │Gheorghe │ │ │ │Gyongyvike │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Ozun │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Baraolt │3^(1) │2 │- │1. Filip │
│ │ │ │ │ │ │ │Alitha Sorana│
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │Târgu Secuiesc│Târgu │4 │4 │- │- │
│ │ │ │Secuiesc │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Breţcu │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Covasna │2^(1) │1^(2) │- │1. Pál │
│ │ │ │ │ │ │ │Katalin │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Zagon │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │Total │ │ │21^(1) │16^(2) │- │5 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │TOTAL │ │ │126^(1) │115^(2) │- │11 │
│ │CAMERĂ │ │ │ │ │ │ │
└────┴───────┴──────────────┴───────────┴───────────┴──────────┴─────────────┴─────────────┘


    ^(1) Numărul actualizat cuprinde şi notarii publici suspendaţi.
    ^(2) 1 notar public numit în Predeal şi asociat pe durată nedeterminată în Braşov: Marina George din 5.01.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Braşov nr. 41/22.11.2016;
    1 notar public numit în Săcele şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Cosma Laura Ioana din 13.03.2015;
    1 notar public numit în Ghimbav şi asociat până la 1.08.2023 în Braşov: Gonţea Ionuţ Dan Mircea din 29.11.2018 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Braşov nr. 20/26.11.2018;
    1 notar public numit în Covasna şi asociat pe durată nedeterminată în Braşov: Burlan Silviu Cristian din 12.04.2013;
    1 notar public numit în Covasna şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Rizea Bianca Gabriela din 17.03.2014;
    1 notar public numit în Breţcu şi asociat până la 27.03.2021 în Întorsura Buzăului: Iagăr Mihaela din 12.03.2015;
    1 notar public numit în Breţcu şi asociat pe 7 ani în Braşov: Roth Jeno din 16.10.2019;
    1 notar public numit în Teliu şi asociat pe 7 ani în Braşov: Csorik Ioan Christian din 16.10.2019;
    1 notar public numit în Zărneşti şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Bejan Cristina din 2.07.2013;
    1 notar public numit în Hărman şi asociat până la 31.12.2023: Bălan Mihai din 11.11.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Braşov nr. 38/06.11.2019;
    1 notar public numit în Rupea şi asociat până la 31.12.2025 în Braşov: Oancea Răzvan din 9.12.2015;
    1 notar public numit în Ozun şi asociat până la 31.12.2025 în Braşov: Ungureanu Bogdan Ilie din 9.12.2015;
    1 notar public numit în Fundata şi asociat pe durată nedeterminată în Braşov: Vlăsceanu Horia din 15.02.2013;
    1 notar public numit în Cristian şi asociat pe durată nedeterminată în Braşov: Petrescu Manuela Ada din 3.01.2018 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Braşov nr. 37/22.12.2017;
    1 notar public numit în Feldioara şi asociat pe 3 ani în Braşov: Ion Cătălin din 4.04.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Braşov nr. 5/6.03.2019;
    1 notar public numit în Ticuş şi asociat pe 15 ani în Braşov: Hotăran Violeta din 1.08.2014;
    1 notar public numit în Budila şi asociat pe durată nedeterminată în Braşov: Stuparu Alexandra din 12.04.2019;
    1 notar public numit în Zagon şi asociat pe durată nedeterminată în Târgu Secuiesc: Papp Reka din 13.05.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Braşov nr. 12/2.03.2015;
    1 notar public numit în Râşnov şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Bârlădeanu Adriana din 29.04.2015;
    1 notar public numit în Ozun şi asociat pe durată nedeterminată în Sfântu Gheorghe: Profiroiu Toth Anca din 25.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Braşov nr. 8/20.02.2013;
    1 notar public numit în Vulcan şi asociat pe 49 ani în Braşov: Mija Cătălina din 23.03.2016;
    1 notar public numit în Vama Buzăului şi asociat pe durată nedeterminată în Braşov: Cobelschi Ana Mihaela din 1.03.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Braşov nr. 47/14.12.2016;
    1 notar public numit în Sfântu Gheorghe şi asociat pe durată nedeterminată în Braşov: Muşina Iulia din 26.11.2013;
    1 notar public numit în Şercaia şi asociat pe durată nedeterminată în Braşov: Aioanei Genoveva din 19.12.2016;
    1 notar public numit în Întorsura Buzăului şi asociat pe durată nedeterminată în Braşov: Duţu Carmen Anca din 2.04.2019;
    1 notar public numit în Moeciu şi asociat pe durată nedeterminată în Braşov: Burlan Ioana Suzana din 12.04.2013;
    1 notar public numit în Ucea şi asociat pe 2 ani în Braşov: Radu Răzvan din 26.02.2019;
    1 notar public numit în Comana şi asociat pe durată nedeterminată în Braşov: Ionaş Diana Geanina din 21.02.2019;
    1 notar public numit în Nistoreşti, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe durată nedeterminată în Braşov: Burete Diana Tabita din 12.04.2019;
    1 notar public numit în Predeal şi asociat pe durată nedeterminată în Braşov: Isbăşoiu Daniela-Florentina din 22.05.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Braşov nr. 29/19.05.2015;
    1 notar public numit în Zagon şi asociat pe durată de 3 ani în Braşov: Sabău Carmen din 16.12.2020;
    1 notar public numit în Ghimbav şi asociat pe durată nedeterminată în Braşov: Breazu Marius Sebastian din 26.11.2019;
    1 notar public numit în Hălchiu şi asociat pe durată nedeterminată în Braşov: Roşu Ramona Elena din 22.02.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Braşov nr. 8/15.02.2017.


    ANEXA 4

    IV. Camera Notarilor Publici Bucureşti

┌────┬─────────┬──────────────┬─────────────────┬───────────┬──────────┬─────────────┬──────────────────┐
│ │ │ │ │ │ │Numărul │ │
│ │ │ │ │ │ │posturilor │ │
│ │ │ │ │ │Numărul │vacante │ │
│ │ │ │ │Numărul │posturilor│destinate │ │
│Nr. │ │Circumscripţia│ │posturilor │ocupate de│judecătorilor│Numărul notarilor │
│crt.│Judeţul │judecătoriei │Localitatea │actualizate│notari │de la Înalta │publici suspendaţi│
│ │ │ │ │în anul │publici în│Curte de │ │
│ │ │ │ │2020 │funcţie în│Casaţie şi │ │
│ │ │ │ │ │anul 2020 │Justiţie │ │
│ │ │ │ │ │ │pentru anul │ │
│ │ │ │ │ │ │2020 │ │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Mateescu │
│ │ │ │ │ │ │ │Adelaide Nicolet │
│ │ │ │ │ │ │ │2. Teodorescu │
│ │ │ │ │ │ │ │Margareta │
│ │ │ │ │ │ │ │3. Popa Alina │
│ │ │ │ │ │ │ │Felicia │
│ │ │ │ │ │ │ │4. Jidovu Nicu │
│ │ │ │ │ │ │ │5. Buta Gheorghe │
│ │ │ │ │ │ │ │6. Popa Octavian │
│ │ │ │ │ │ │ │7. Puşcatu Ion │
│ │ │ │ │ │ │ │Leonard │
│ │ │ │ │ │ │ │8. Galperin │
│ │ │ │ │ │ │ │Şaimovici Marinela│
│ │ │ │ │ │ │ │Natalia │
│ │ │ │ │ │ │ │9. Dănilă │
│ │ │ │ │ │ │ │Alexandra Irina │
│ │ │ │ │ │ │ │10. Iancu Ana │
│ │ │ │ │ │ │ │Hermina │
│ │ │ │ │ │ │ │11. Grecu Dana │
│1. │Bucureşti│Bucureşti │Bucureşti │584^(1) │552^(2) │8 │Elena │
│ │ │ │ │ │ │ │12. Sîrbu Carmen │
│ │ │ │ │ │ │ │13. Glodean │
│ │ │ │ │ │ │ │Florica │
│ │ │ │ │ │ │ │14. Aron Bucurel │
│ │ │ │ │ │ │ │Mircea │
│ │ │ │ │ │ │ │15. Iordache │
│ │ │ │ │ │ │ │Magdalena │
│ │ │ │ │ │ │ │16. Floarea Elena │
│ │ │ │ │ │ │ │17. Vrînceanu │
│ │ │ │ │ │ │ │Romaniţa-Ecaterina│
│ │ │ │ │ │ │ │18. Dragne Angela │
│ │ │ │ │ │ │ │19. Marin Eugenia │
│ │ │ │ │ │ │ │20. Susanu Rodica │
│ │ │ │ │ │ │ │21. Dragu Creţu │
│ │ │ │ │ │ │ │22. Becheru Răsvan│
│ │ │ │ │ │ │ │Cezar │
│ │ │ │ │ │ │ │23. Vlasov Ana │
│ │ │ │ │ │ │ │Maria Vanda │
│ │ │ │ │ │ │ │24. Moldovan │
│ │ │ │ │ │ │ │Mihaela │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │Total │ │ │584^(1) │552^(2) │8 │24 │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│2. │Călăraşi │Călăraşi │Călăraşi │8 │7^(2) │- │1. Bucovineanu │
│ │ │ │ │ │ │ │Alina Denisa │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Alexandru │- │-^(2) │- │- │
│ │ │ │Odobescu │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Dorobanţu │- │-^(2) │- │ │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Dragalina │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Boroş Alexandra│
│ │ │ │Ştefan cel Mare │2^(1) │- │- │2. Gheorghe Ioana │
│ │ │ │ │ │ │ │Andreea │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Ulmu │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Vlad Ţepeş │1^(1) │- │- │1. Marcu Manuela │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Vâlcelele │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │Lehliu-Gară │Lehliu-Gară │2^(1) │1 │- │1. Ivănică │
│ │ │ │ │ │ │ │Magdalena │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Belciugatele │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Dor Mărunt │1 │1^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Dragoş Vodă │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Frăsinet │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Fundulea │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Gurbăneşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Ileana │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Nicolae Bălcescu │1^(1) │-^(2) │- │1. Trăilă Victoria│
│ │ │ │ │ │ │ │Alina │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Săruleşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │Olteniţa │Olteniţa │6^(1) │5^(2) │- │1. Manolache Ioana│
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Căscioarele │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Frumuşani │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Nana │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Ulmeni │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Radovanu │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │Total │ │ │22^(1) │15^(2) │- │7 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│3. │Giurgiu │Bolintin-Vale │Bolintin-Vale │4 │4 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Găiseni │1^(1) │-^(2) │- │1. Mihalache │
│ │ │ │ │ │ │ │Cristina Mihaela │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Letca Nouă │1^(1) │-^(2) │- │1. Dobre │
│ │ │ │ │ │ │ │Elisa-Maria │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Mihăileşti │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Roata de Jos │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Ulmi │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Vânătorii Mici │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │Giurgiu │Giurgiu │10^(1) │9^(2) │- │1. Costan Irina │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Băneasa │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Călugăreni │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Colibaşi │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Comana │1^(1) │-^(2) │- │1. Nechifor │
│ │ │ │ │ │ │ │Ana-Maria │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Găujani │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Ghimpaţi │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Gostinu │1^(1) │-^(2) │- │1. Kernveisz │
│ │ │ │ │ │ │ │Mădălina │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Hotarele │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Chivorchian │
│ │ │ │Iepureşti │2^(1) │- │- │Maria Arşaluis │
│ │ │ │ │ │ │ │2. Iosif Anca │
│ │ │ │ │ │ │ │Liliana │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Toporu │1 │-^(2) │- │1. Tonceanu │
│ │ │ │ │ │ │ │Diana-Alina │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Vedea │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │Total │ │ │23^(1) │15^(2) │- │8 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│4. │Ialomiţa │Feteşti │Feteşti │3 │3^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Borduşani │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Făcăeni │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Giurgeni │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Ţăndărei │1 │1^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Mihail │- │-^(2) │- │- │
│ │ │ │Kogălniceanu │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Săveni │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │Slobozia │Slobozia │6 │6^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Amara │1 │1^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Ciulniţa │1^(1) │-^(2) │- │1. Zamfir Carla │
│ │ │ │ │ │ │ │Elena │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Ciochina │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Căzăneşti │1^(1) │-^(2) │- │1. Ianovici │
│ │ │ │ │ │ │ │Sorigren Luminiţa │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Colelia │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Traian │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │Urziceni │Urziceni │4 │4^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Axintele │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Coşereni │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Fierbinţi │1 │1^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Moviliţa │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │Total │ │ │19^(1) │17^(2) │- │2 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼─────────┴──────┬───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│5. │Ilfov │Buftea │Afumaţi │1 │1^(2) │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Baloteşti │1 │1 │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Buftea │6 │6 │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Chiajna │2 │2^(2) │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Chitila │3 │3 │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Corbeanca │3^(1) │2^(2) │- │1. Minculescu │
│ │ │ │ │ │ │ │Ioana Mădălina │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Gruiu │- │-^(2) │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Moara Vlăsiei │1 │1 │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Mogoşoaia │1 │1 │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Nuci │- │-^(2) │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Otopeni │3 │3 │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Periş │2 │2 │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Trifoi Aranca │
│ │ │ │Petrăchioaia │2^(1) │- │- │Arabela │
│ │ │ │ │ │ │ │2. Cichirdan │
│ │ │ │ │ │ │ │Alexandra │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Snagov │2 │2 │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Ştefăneştii de │3 │3 │- │- │
│ │ │ │Jos │ │ │ │ │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Tunari │1 │1 │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Voluntari │10 │10 │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │Cornetu│1 Decembrie │3^(1) │2^(2) │- │1. Constantinescu │
│ │ │ │ │ │ │ │Liliana │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Berceni │- │-^(2) │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Bragadiru │1 │1^(2) │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Brăneşti │2 │2 │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Cernica │1 │1 │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Ciorogârla │1 │1 │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Clinceni │1 │1 │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Cornetu │1 │1^(2) │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Dărăşti-Ilfov │1 │1 │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Domneşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Glina │- │-^(2) │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Jilava │3^(1) │2 │- │1. Florea Brînduşa│
│ │ │ │ │ │ │ │Zoica │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Măgurele │3^(1) │2 │- │1. Oancea Dana │
│ │ │ │ │ │ │ │Alexandra │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Pantelimon │2 │2 │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Popeşti-Leordeni │5 │5^(2) │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Vidra │1 │1 │- │- │
├────┼────────────────┼───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │Total judeţ │ │ │66^(1) │60^(2) │- │6 │
├────┼─────────┬──────┴───────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│6. │Teleorman│Alexandria │Alexandria │8 │8 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Drăgăneşti-Vlaşca│- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Nanov │1 │1^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Orbeasca │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │Roşiori de │Dobroteşti │- │-^(2) │- │- │
│ │ │Vede │ │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Roşiori de Vede │3 │3^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │Turnu Măgurele│Islaz │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Salcia │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Turnu Măgurele │3 │3 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │Videle │Videle │4^(1) │3^(2) │- │1. Istvan Roxana │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Botoroaga │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Poeni │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │Zimnicea │Zimnicea │2 │2^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Pietroşani │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │ │ │Smârdioasa │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │Total │ │ │21^(1) │20^(2) │- │1 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼─────────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────────────┤
│ │TOTAL │ │ │735^(1) │679^(2) │8 │48 │
│ │CAMERĂ │ │ │ │ │ │ │
└────┴─────────┴──────────────┴─────────────────┴───────────┴──────────┴─────────────┴──────────────────┘


    ^(1) Numărul actualizat cuprinde şi notarii publici suspendaţi.
    ^(2) 1 notar public numit în Adamclisi, Camera Notarilor Publici Constanţa, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Babu Anamaria din 27.03.2020;
    1 notar public numit în Afumaţi şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Aron Mihai Florin din 10.07.2017;
    1 notar public numit în Afumaţi şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Mălureanu Doru din 24.07.2020;
    1 notar public numit în Alexandru Odobescu şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Dobre Virginia Steluţa din 4.03.2014;
    1 notar public numit în Alexandru Odobescu şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Nicolae Leonardo Gabriel din 19.11.2020;
    1 notar public numit în Amara şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Palaghia Eduard Filip din 2.08.2013;
    1 notar public numit în Amara şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Mihalache Cristina din 27.03.2013;
    1 notar public numit în Amara şi asociat până la 31.12.2023 în Bucureşti: Richiţeanu Roxana Camelia din 26.07.2018;
    1 notar public numit în Axintele şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Popa Alexandru din 23.07.2019;
    1 notar public numit în Azuga, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Polihovici Daniela din 29.06.2016;
    1 notar public numit în Azuga, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat până la 17.04.2023 în Măgurele: Ciuhan Anca Alexandra din 24.06.2020;
    1 notar public numit în Bacău, Camera Notarilor Publici Bacău, şi asociat pe 3 ani în Bucureşti: Nica Emanuel din 9.04.2020;
    1 notar public numit în Bacău, Camera Notarilor Publici Bacău, şi asociat pe 3 ani în Bucureşti: Ionică Diana Andreea din 9.04.2020;
    1 notar public numit în Bacău, Camera Notarilor Publici Bacău, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Filip Ana Maria Cristina din 12.04.2017;
    1 notar public numit în Bacău, Camera Notarilor Publici Bacău, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Cristudor Ligia Oana din 27.04.2017;
    1 notar public numit în Bacău, Camera Notarilor Publici Bacău, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Tonea Laura Andreea din 6.04.2020;
    1 notar public numit în Baia de Aramă, Camera Notarilor Publici Craiova, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Gherghinoiu Emanoil Theodor din 25.08.2014;
    1 notar public numit în Baia de Aramă, Camera Notarilor Publici Craiova, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Mărăcine Ramona Poliana din 26.04.2017;
    1 notar public numit în Balta Doamnei, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Surdescu Oana din 10.05.2013;
    1 notar public numit în Băicoi, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Dejanu Alexandru Nicolae din 5.04.2018;
    1 notar public numit în Băneasa şi asociat pe durată nedeterminată în Buftea: Coadă Florin Adrian din 25.03.2014;
    1 notar public numit în Băneasa şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Schally Mubera Valentine Elena din 20.09.2013;
    1 notar public numit în Bârlad, Camera Notarilor Publici Iaşi, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Fînaru Lulu din 2.05.2017;
    1 notar public numit în Belciugatele şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Ianachievici Andra Mihaela din 8.04.2015;
    2 notari publici numiţi în Berceni şi asociaţi pe durată nedeterminată în Bucureşti: Şulea Alexandru din 3.11.2015 şi Grigore Marius din 22.01.2016;
    1 notar public numit în Bereşti, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Diaconu Ioana din 4.06.2020;
    1 notar public numit în Breaza, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Harasciuc Cecilia din 14.03.2019;
    1 notar public numit în Borduşani şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Ion Adrian Alin din 15.12.2020;
    1 notar public numit în Borsec, Camera Notarilor Publici Târgu Mureş, şi asociat pe 25 de ani în Voluntari: Munteanu Ovidiu Lazăr din 28.01.2013;
    1 notar public numit în Borşa, Camera Notarilor Publici Cluj, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Balaci Mihai Alexandru din 19.02.2019;
    1 notar public numit în Bragadiru şi asociat până la 31.12.2022 în Bucureşti: Georgescu Mădălina Elena din 11.12.2019;
    1 notar public numit în Bucureşti şi asociat pe durată nedeterminată în Buftea: Dan Georgeta din 3.02.2016;
    1 notar public numit în Bucureşti şi asociat pe durată nedeterminată în Otopeni: Moise Alin Adrian din 7.05.2020;
    1 notar public numit în Bucureşti şi asociat pe durată nedeterminată în Feteşti: Moraru Raluca Ana din 30.01.2013;
    1 notar public numit în Bucureşti şi asociat pe durată nedeterminată în Olteniţa: Bucur Veronica din 14.04.2015;
    2 notari publici numiţi în Călăraşi şi asociaţi pe durată nedeterminată în Bucureşti: Ion Marian din 20.12.2019 şi Ciobanu Alin Constantin din 13.08.2019;
    1 notar public numit în Călugăreni şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Teşu Simona Diana din 19.05.2016;
    1 notar public numit în Călugăreni şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Mihail Cristian din 27.05.2020;
    1 notar public numit în Călugăreni şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Manole Paul-Alexandru din 1.10.2020;
    1 notar public numit în Căzăneşti şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Topalu Victor Emilian din 19.02.2019;
    1 notar public numit în Căzăneşti şi asociat pe 2 ani în Bucureşti: Popovici Corina Daniela din 3.03.2020;
    1 notar public numit în Căscioarele şi asociat pe 2 ani în Bucureşti: Lixandru Iulian Tiberiu Eugen din 27.03.2020;
    1 notar public numit în Câmpulung, Camera Notarilor Publici Piteşti, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Miliari Mihai Alexandru din 17.05.2019;
    1 notar public numit în Chiajna şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Cojocaru Diana din 9.03.2020;
    1 notar public numit în Cochirleanca, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Stoica Ana Maria din 9.10.2019;
    1 notar public numit în Colelia şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Potra Bianca Florica din 4.07.2018;
    1 notar public numit în Colibaşi şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Nica Oana Raluca din 5.03.2013;
    1 notar public numit în Comana şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Bârlădeanu Alexandru din 30.03.2015;
    1 notar public numit în Comana şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Voronca Iris Victoria din 5.12.2019;
    1 notar public numit în Comana şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Aprodu Andreea din 1.09.2020;
    1 notar public numit în Corabia, Camera Notarilor Publici Craiova, şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Ţintă Alina Mihaela din 12.06.2020;
    1 notar public numit în Corbeanca şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Popescu Daniela din 19.05.2016;
    1 notar public numit în Cornetu şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Bănuţă Bianca Aurelia din 12.08.2020;
    1 notar public numit în Cornetu şi asociat până la data de 18.04.2022 în Bucureşti: Boboc Andreea Laura din 23.03.2020;
    1 notar public numit în Coşereni şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Miclescu Bogdan Constantin din 27.10.2017;
    1 notar public numit în Covasna, Camera Notarilor Publici Braşov, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Rizea Bianca Gabriela din 17.03.2014;
    1 notar public numit în Dăbuleni, Camera Notarilor Publici Craiova, şi asociat până la 25.01.2023 în Bucureşti: Mocanu Ilinca din 28.12.2016;
    1 notar public numit în Deleni, Camera Notarilor Publici Iaşi, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Marinescu Florentina din 4.02.2016;
    1 notar public numit în Dobroteşti şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Chirpisizu Nicoleta din 17.02.2017;
    1 notar public numit în Dobroteşti şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Ştefănescu Alina Rozalia din 26.11.2013;
    1 notar public numit în Dobroteşti şi asociat pe durată nedeterminată în Periş: Drăghici Elena Marylen din 5.03.2015;
    1 notar public numit în Domneşti şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Chiuzbaian Maria Luiza din 22.11.2013;
    1 notar public numit în Dor Mărunt şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Totorean Bogdan Claudiu Constantin din 14.01.2015;
    1 notar public numit în Dor Mărunt şi asociat până la 31.12.2022 în Bucureşti: Cristea Dragoş Cristian din 11.12.2019;
    1 notar public numit în Dor Mărunt şi asociat până la 31.12.2022 în Voluntari: Aron Daniel Ionel din 31.12.2019;
    1 notar public numit în Dorobanţu şi asociat pe 4 ani în Bucureşti: Neagu Dana Andreea din 17.04.2018;
    1 notar public numit în Dragalina şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Stan Mirela din 21.03.2016;
    1 notar public numit în Dragalina şi asociat până la data de 18.04.2022 în Bucureşti: Cocea Stila din 23.03.2020;
    1 notar public numit în Dragalina şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Bălan Diana Iulia din 20.05.2020;
    1 notar public numit în Dragoş Vodă şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Niculescu Andreea Maria din 30.10.2020;
    1 notar public numit în Dragoş Vodă şi asociat pe 1 an în Bucureşti: Ion Andrei Răzvan din 1.10.2020;
    1 notar public numit în Drăgăneşti-Olt, Camera Notarilor Publici Craiova, şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Gheorghe Elena Daniela din 21.05.2019;
    1 notar public numit în Drăgăneşti-Vlaşca şi asociat până la 26.01.2024 în Jilava: Mocanu Ştefan Călin din 8.01.2014;
    1 notar public numit în Drăgăneşti-Vlaşca şi asociat până la 31.12.2024 în Bucureşti: Costache Mihaela Camelia din 24.12.2019;
    1 notar public numit în Drobeta-Turnu Severin, Camera Notarilor Publici Craiova, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Gheorghe Alisa Anda din 27.11.2017;
    1 notar public numit în Făcăeni şi asociat pe 2 ani în Bucureşti: Cîrjan Tudor-Dorin din 27.03.2020;
    1 notar public numit în Feteşti şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Niculae Cristina Mihaela din 14.11.2017;
    1 notar public numit în Fierbinţi şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Leonte Alexandru din 29.04.2013;
    1 notar public numit în Fitioneşti, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Totis Eduard Anton din 8.01.2014;
    1 notar public numit în Focşani, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe 3 ani în Bucureşti: Ionescu Cristi Ştefania din 9.04.2020;
    1 notar public numit în Frăsinet şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Trăistaru Andreea din 23.12.2013;
    1 notar public numit în Frumuşani şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Dumitrescu Luminiţa din 16.05.2017;
    1 notar public numit în Galaţi, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Mocanu Laura Daniela din 7.06.2019;
    1 notar public numit în Galaţi, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Năzare Violeta din 11.05.2017;
    1 notar public numit în Găeşti, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Dincă Andreia Georgiana din 29.05.2013;
    1 notar public numit în Găiseni şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Budeci Ariadna Iulia din 17.03.2014;
    1 notar public numit în Găujani şi asociat pe 10 ani în Bucureşti: Ionescu Ovidia Janina din 10.04.2019;
    1 notar public numit în Ghimpaţi şi asociat pe 3 ani în Bucureşti: Boşca Oana Teodora din 15.11.2019;
    3 notari publici numiţi în Ghimpaţi şi asociaţi pe durată nedeterminată în Bucureşti: Teodosiu Ana din 8.01.2014, Cosma Aurel din 4.11.2014 şi Stanciu Alina Mihaela din 4.02.2016;
    1 notar public numit în Ghimpaţi şi asociat până la 8.06.2023 în Bucureşti: Morcov Alexandru din 28.10.2013;
    1 notar public numit în Ghimpaţi şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Mihail Ioana Roxana din 27.05.2020;
    1 notar public numit în Giurgeni şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Caragea Nicolae din 11.07.2016;
    1 notar public numit în Giurgeni şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Pelizaru Elisabeta Alexandra din 24.03.2014;
    1 notar public numit în Giurgiu şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Ivănescu Adina din 8.01.2014;
    1 notar public numit în Glina şi asociat pe 3 ani în Bucureşti: Simionescu Iuliana din 8.03.2018;
    1 notar public numit în Glina şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Nistor Ruxandra din 17.04.2018;
    1 notar public numit în Glina şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Prăjanu Ioan Claudiu din 8.04.2015;
    1 notar public numit în Goştinu şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Bivol George Cosmin din 6.05.2020;
    1 notar public numit în Gropeni, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Doloiu Maria Roberta din 14.10.2016;
    1 notar public numit în Gropeni, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe 3 ani în Brăneşti: Brumaru Ruxandra Iulia din 14.06.2018;
    1 notar public numit în Gruiu şi asociat până la 31.12.2022 în Voluntari: Dăescu Andrei Radu din 31.12.2019;
    1 notar public numit în Gruiu şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Lazăr Daniela din 10.04.2019;
    1 notar public numit în Gurbăneşti şi asociat pe durată nedeterminată ani în Bucureşti: Rădulescu Dumitru Octavian din 8.12.2016;
    1 notar public numit în Ianca, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe 7 ani în Bucureşti: Cloşcă Aurelian Daniel din 23.05.2016;
    1 notar public numit în Iaşi, Camera Notarilor Publici Iaşi, şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Macovei Codrin din 21.05.2019;
    1 notar public numit în Iaşi, Camera Notarilor Publici Iaşi, şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Turcu Doina din 23.07.2019;
    1 notar public numit în Ileana şi asociat până la 1.10.2024 în Bucureşti: Ionescu Olivia din 2.09.2019;
    1 notar public numit în Ileana şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Haranguş Bianca Teodora Ştefania din 5.09.2016;
    1 notar public numit în Islaz şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Cobăsneanu Olga din 18.02.2020;
    1 notar public numit în Independenţa, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe durată nedeterminată în Otopeni: Şerbănescu Simona din 7.05.2020;
    1 notar public numit în Leordeni, Camera Notarilor Publici Piteşti, şi asociat pe 2 ani în Bucureşti: Duminică Radu Mihai din 30.03.2020:
    2 notari publici numiţi în Letca Nouă şi asociaţi pe durată nedeterminată în Bucureşti: Agavriloaei Damira Ioana din 2.08.2013 şi Nica Sanda din 19.09.2016;
    1 notar public numit în Lieşti, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Munteanu Laura Mirela din 4.06.2013;
    1 notar public numit în Matca, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Luca Viorel din 12.06.2017;
    1 notar public numit în Mărăcineni, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Vişinoiu Bogdan din 16.05.2017;
    1 notar public numit în Mărăcineni, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Horgea Cristian Octavian din 5.12.2019;
    1 notar public numit în Măxineni, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Nămoloşanu Mihaela din 27.03.2013;
    1 notar public numit în Mera, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe durată nedeterminată în Giurgiu: Durbac Marius Laurenţiu din 5.04.2018;
    1 notar public numit în Mihail Kogălniceanu şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Năstase Ana Maria din 19.02.2015;
    1 notar public numit în Mizil, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Terzea Matei Tiberiu din 22.05.2013;
    1 notar public numit în Moviliţa şi asociat pe 10 ani în Bucureşti: Dumitrache Gabriela din 4.11.2019;
    1 notar public numit în Nana şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Moldoveanu Bogdan din 8.01.2014;
    1 notar public numit în Nana şi asociat pe durată nedeterminată în Olteniţa: Căuş Mălina Veronica din 14.04.2015;
    1 notar public numit în Nanov şi asociat pe durată nedeterminată în Alexandria: Todireanu Mircea din 21.02.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Bucureşti nr. 36/12.02.2014;
    1 notar public numit în Nanov şi asociat pe durată nedeterminată în Zimnicea: Chiriţă Alin Claudiu din 4.11.2014;
    1 notar public numit în Nanov şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Ştefan Ana Maria Cristina din 14.06.2018;
    1 notar public numit în Nanov şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Slănină Nicoleta Mariana din 17.01.2020;
    1 notar public numit în Nicolae Bălcescu şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Mermeze Speranţa Catrinel din 27.03.2013;
    1 notar public numit în Negrileşti, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe 1 an în Bucureşti: Micu Andrei din 9.07.2020;
    1 notar public numit în Nuci şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Anghelache Geanina Mădălina din 27.03.2019;
    1 notar public numit în Nuci şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Diaconescu Remus Ştefan din 4.07.2017;
    1 notar public numit în Ocniţa, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Miclescu Răzvan Cristian din 9.03.2020;
    1 notar public numit în Odorheiu Secuiesc, Camera Notarilor Publici Târgu Mureş, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Udrescu Corina Maria din 18.03.2020;
    2 notari publici numiţi în Olteniţa şi asociaţi pe durată nedeterminată în Bucureşti: Grădinaru Carmen şi Ionescu Simona Aurora din 28.01.2013;
    1 notar public numit în Orbeasca şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Ogrezeanu Costescu Andra Maria din 24.03.2014;
    1 notar public numit în Ostrov, Camera Notarilor Publici Constanţa, şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Stan Daniel Costin din 7.06.2019;
    1 notar public numit în Panciu, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Chiparcă Francesca Beatrice din 24.02.2020;
    1 notar public numit în Panciu, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Blăgan Andra din 23.09.2020;
    1 notar public numit în Păuneşti, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat până la 1.10.2024 în Bucureşti: Lina Daniela din 2.09.2019;
    1 notar public numit în Peceneaga, Camera Notarilor Publici Constanţa, şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Cipu Alexandru din 7.06.2019;
    1 notar public numit în Pietroşani şi asociat pe durată nedeterminată în Voluntari: Crângureanu Steriana Ştefania din 18.03.2016;
    1 notar public numit în Piteşti, Camera Notarilor Publici Piteşti, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Stănişor Dumitru Emilian din 7.10.2019;
    1 notar public numit în Ploieşti, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat pe 3 ani în Bucureşti: Feig Salişen din 9.04.2020;
    1 notar public numit în Poeni şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Mihai Cristina din 15.06.2015;
    1 notar public numit în Popeşti-Leordeni şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Sassu Raluca Iulia din 7.10.2014;
    1 notar public numit în Popeşti-Leordeni şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Paveliu Ileana din 26.04.2017;
    1 notar public numit în Potlogi, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Trifu Larisa Luciana din 21.09.2020;
    1 notar public numit în Radovanu şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Solacolu Raluca Ioana din 21.09.2020;
    1 notar public numit în Râşnov, Camera Notarilor Publici Braşov, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Bârlădeanu Adriana din 29.04.2015;
    2 notari publici numiţi în Roata de Jos şi asociaţi pe durată nedeterminată în Bucureşti: Ştefan Iulia Silvia din 17.05.2019 şi Bunda Andrei din 13.03.2015;
    1 notar public numit în Roata de Jos şi asociat până la data de 1.01.2025 în Bucureşti: Gurău Adriana Lucia din 21.08.2020;
    1 notar public numit în Roata de Jos şi asociat pe 3 ani în Bucureşti: Haraga Cristina din 8.03.2018;
    1 notar public numit în Roşiori de Vede şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Cărbunaru Andreea Daniela din 13.02.2020;
    3 notari publici numiţi în Roşiori de Vede şi asociaţi pe durată nedeterminată în Bucureşti: Boroi Maria din 8.01.2013, Melente Adrian din 23.03.2020 şi Grigore Cristian din 29.11.2016;
    1 notar public numit în Roşiori de Vede şi asociat pe 10 ani în Bucureşti: Chiriţă Daniela Florentina din 4.01.2019;
    1 notar public numit în Roşiori de Vede şi asociat pe durată nedeterminată în Chitila: Zamfir Mihail din 4.01.2019;
    1 notar public numit în Roşiori de Vede şi asociat până la 25.07.2022 în Bucureşti: Trăistaru Ionel din 9.08.2017;
    1 notar public numit în Roşiori de Vede şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Popovici Alexandra din 21.09.2020;
    1 notar public numit în Salcia şi asociat pe 25 de ani în Urziceni: Dan George din 7.03.2014;
    1 notar public numit în Sascut, Camera Notarilor Publici Bacău, şi asociat pe 2 ani în Bucureşti: Huştiu Andreea Alexandra din 30.03.2020;
    1 notar public numit în Săruleşti, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat pe 10 ani în Bucureşti: Nicolae Balaş Didina din 11.08.2016;
    1 notar public numit în Săruleşti şi asociat pe 2 ani în Bucureşti: Nistor Florian din 9.05.2019;
    1 notar public numit în Săveni şi asociat pe durată nedeterminată în Bolintin-Vale: Mitescu Simona Elena din 25.04.2017;
    1 notar public numit în Scorniceşti, Camera Notarilor Publici Craiova, şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Trofin Iulia din 1.10.2020;
    1 notar public numit în Scorniceşti, Camera Notarilor Publici Craiova, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Preda Diana Georgiana din 3.06.2019;
    1 notar public numit în Slatina, Camera Notarilor Publici Craiova, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Murugă Denisa Maria din 3.02.2020;
    1 notar public numit în Slobozia şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Chatzifilippidis Ioana Ruxandra Victoria din 10.11.2017;
    1 notar public numit în Slobozia şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Tatu Vasile Daniel din 24.03.2014;
    1 notar public numit în Slobozia şi asociat pe durată nedeterminată în Giurgiu: Naidin Ana Maria din 20.04.2016;
    1 notar public numit în Slobozia, Camera Notarilor Publici Piteşti, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Costache Oana Cristina din 17.03.2014;
    1 notar public numit în Smârdioasa şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Lăncrănjan Mihail Marius din 3.03.2016;
    1 notar public numit în Smârdioasa şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Albu Răzvan Marian din 5.12.2019;
    1 notar public numit în Şirna, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Dinu Vlad Alexandru din 30.01.2020;
    1 notar public numit în Ştefăneşti, Camera Notarilor Publici Piteşti, şi asociat până la data de 17.01.2023 în Bucureşti: Vorniceanu-Vidraşcu Cristina din 21.11.2017;
    1 notar public numit în Tâmboeşti, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Popescu Laura Cristina din 7.06.2019;
    1 notar public numit în Târgovişte, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Niţu Cristina Georgeta din 29.07.2014;
    1 notar public numit în Târgu Jiu, Camera Notarilor Publici Craiova, şi asociat pe 4 ani în Bucureşti: Cercel Cosmin Sebastian din 17.04.2018;
    1 notar public numit în Târgu Jiu, Camera Notarilor Publici Craiova, şi asociat până la data de 1.09.2022 în Bucureşti: Volintiru Daniela Claudia din 21.09.2020;
    1 notar public numit în Tisău, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Cătălin Alexandru din 27.03.2020;
    1 notar public numit în Topliţa, Camera Notarilor Publici Târgu Mureş, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Popescu Ana Maria din 12.07.2016;
    1 notar public numit în Toporu şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Stănilă Liliana Ioana din 10.06.2020;
    1 notar public numit în Traian şi asociat pe 2 ani în Bucureşti: Dragomir Tudor Radu din 3.03.2020;
    1 notar public numit în Truşeşti, Camera Notarilor Publici Suceava, şi asociat până la 31.12.2024 în Bucureşti: Aristotel Ştefania Georgia din 24.12.2019;
    1 notar public numit în Ţăndărei şi asociat până la 1.10.2024 în Bucureşti: Voicu Andreea Elena din 2.09.2019;
    1 notar public numit în Ţăndărei şi asociat pe durată nedeterminată în Roşiori de Vede: Barbu Mircea Răzvan din 4.11.2014;
    1 notar public numit în Ulmi şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Florovici Maria Magdalena din 29.09.2015;
    1 notar public numit în Ulmi şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Mirea Dragoş-Iulian din 10.07.2017;
    1 notar public numit în Ulmeni şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Chiraş Bianca Octavia din 27.05.2014;
    1 notar public numit în Ulmu şi asociat până la 31.12.2021 în Bucureşti: Duminică Aniela din 6.12.2018;
    1 notar public numit în Ulmu şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Schuster Cristina Hanelore din 24.03.2016;
    1 notar public numit în Ulmu şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Ungureanu Ana-Daniela din 13.08.2019;
    1 notar public numit în Urziceni şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Barbu Alina Andreea din 31.01.2018;
    1 notar public numit în Valea Călugărească, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Ciuhan Tudor Lucian din 15.06.2016;
    1 notar public numit în Valea lui Mihai, Camera Notarilor Publici Oradea, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Peneş Ioana Cristina din 17.04.2018;
    1 notar public numit în Vatra Dornei, Camera Notarilor Publici Suceava, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Ştefan Loredana Anca din 23.09.2020;
    1 notar public numit în Vatra Dornei, Camera Notarilor Publici Suceava, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Popescu Cornelia din 23.03.2020;
    1 notar public numit în Vâlcelele şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Şurlea Alexandru Valeriu din 13.08.2018;
    1 notar public numit în Vâlcăneşti, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat pe durată nedeterminată în Voluntari: Stratan Ioana Teodora din 17.04.2018;
    1 notar public numit în Vânătorii Mici şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Radu Ioana din 22.01.2016;
    1 notar public numit în Vedea şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Răuţă Alina Ruxanda din 16.04.2015;
    1 notar public numit în Vedea şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Marinca Alexandra Magdalena din 4.03.2014;
    1 notar public numit în Videle şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Bivolaru Florin din 8.12.2016;
    1 notar public numit în Videle şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Rasovan Ivana din 22.03.2016;
    1 notar public numit în Vintileasca, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Gurău Laura Adriana din 4.03.2020;
    1 notar public numit în Zimnicea şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Mălăianu Ana Teodora din 4.11.2014;
    1 notar public numit în 1 Decembrie şi asociat pe durată nedeterminată în Buftea: Dobrican Oana Maria din 3.02.2016;
    1 notar public numit în Afumaţi şi asociat pe durată nedeterminată în Botoşani, Camera Notarilor Publici Suceava: Stanciu-Şfaiţer Ecaterina-Roxana din 15.11.2019;
    1 notar public numit în Bălţeşti, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Bratu-Gheorghe Cătălina-Mihaela din 19.11.2020.


    ANEXA 5

    V. Camera Notarilor Publici Cluj

┌────┬───────────────┬──────────────┬────────────┬───────────┬──────────┬─────────────┬────────────────┐
│ │ │ │ │ │ │Numărul │ │
│ │ │ │ │ │ │posturilor │ │
│ │ │ │ │ │Numărul │vacante │ │
│ │ │ │ │Numărul │posturilor│destinate │Numărul │
│Nr. │ │Circumscripţia│ │posturilor │ocupate de│judecătorilor│notarilor │
│crt.│Judeţul │judecătoriei │Localitatea │actualizate│notari │de la Înalta │publici │
│ │ │ │ │în anul │publici în│Curte de │suspendaţi │
│ │ │ │ │2020 │funcţie în│Casaţie şi │ │
│ │ │ │ │ │anul 2020 │Justiţie │ │
│ │ │ │ │ │ │pentru anul │ │
│ │ │ │ │ │ │2020 │ │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│1. │Cluj │Cluj-Napoca │Cluj-Napoca │102 │101^(2) │1 │- │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │Apahida │2 │2 │- │- │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │Baciu │1 │1^(2) │- │- │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │Floreşti │4 │4^(2) │- │- │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │Dej │Dej │6 │6^(2) │- │- │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │Gherla │Gherla │4 │4^(2) │- │- │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │Huedin │Huedin │3 │3^(2) │- │- │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │Gilău │1 │1 │- │- │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │Turda │Câmpia │2 │2 │- │- │
│ │ │ │Turzii │ │ │ │ │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │Mihai │1 │1 │- │- │
│ │ │ │Viteazu │ │ │ │ │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │Turda │6 │6 │- │- │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │Total judeţ │ │ │132 │131^(2) │1 │- │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│2. │Bistriţa-Năsăud│Bistriţa │Bistriţa │14 │14^(2) │- │ │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │Năsăud │Năsăud │5^(1) │4 │- │1. Bilan Ioana │
│ │ │ │ │ │ │ │Teodora │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │Sângeorz-Băi│- │-^(2) │- │- │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │Beclean │Beclean │3 │3^(2) │- │- │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │Total judeţ │ │ │22 │21^(2) │- │1 │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. │
│3. │Maramureş │Baia Mare │Baia Mare │25^(1) │24^(2) │- │Ţicudean-Suliman│
│ │ │ │ │ │ │ │Nawal │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │Seini │1 │1 │- │- │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │Şomcuta Mare│2 │2 │- │- │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │Sighetu │Sighetu │6^(1) │5^(2) │- │1. Bizău Iolanda│
│ │ │Marmaţiei │Marmaţiei │ │ │ │Gabriela │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │Târgu Lăpuş │Târgu Lăpuş │3 │3 │- │- │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │Vişeu de Sus │Vişeu de Sus│2 │2 │- │- │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │Borşa │1 │1^(2) │- │- │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │Dragomireşti │Dragomireşti│1 │1^(2) │- │- │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │Total judeţ │ │ │41^(1) │39^(2) │- │2 │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│4. │Sălaj │Zalău │Zalău │10 │10 │- │- │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │Jibou │Jibou │2 │2^(2) │- │- │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │Cehu │- │-^(2) │- │- │
│ │ │ │Silvaniei │ │ │ │ │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │Şimleu │Şimleu │3^(1) │2^(2) │- │1. Kiss Szilvia │
│ │ │Silvaniei │Silvaniei │ │ │ │ │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │Total judeţ │ │ │15^(1) │14^(2) │- │1 │
├────┼───────────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │TOTAL CAMERĂ │ │ │210^(1) │205^(2) │1 │4 │
└────┴───────────────┴──────────────┴────────────┴───────────┴──────────┴─────────────┴────────────────┘


    ^(1) Numărul actualizat cuprinde şi notarii publici suspendaţi.
    ^(2) 1 notar public numit în Săcele, Camera Notarilor Publici Braşov, este asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Cosma Laura Ioana din 13.03.2015;
    1 notar public numit în Beclean şi asociat pe durată nedeterminată în Baia Mare: Cardoş Bogdan din 4.05.2016;
    1 notar public numit în Cluj-Napoca şi asociat pe durată nedeterminată în Turda: Vasilescu Paul Dinu din 27.05.2014;
    1 notar public numit în Cluj-Napoca şi asociat pe durată nedeterminată în Baia Mare: Măgurean Ecaterina Andreea din 16.12.2014;
    1 notar public numit în Zlatna, Camera Notarilor Publici Alba Iulia, asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Fornade Teodora; Maria din 21.10.2015;
    1 notar public numit în Baia Mare şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Ciugudean George Maximilian din 13.03.2015;
    1 notar public numit în Cehu Silvaniei şi asociat pe durată nedeterminată în Baia Mare: Stoica Ioan Alin din 7.02.2017;
    1 notar public numit în Şimleu Silvaniei şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Dorobanţu Simona Iustina din 18.09.2012;
    1 notar public numit în Olcea, Camera Notarilor Publici Oradea, şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Pop Smaranda Ramona din 27.03.2019;
    1 notar public numit în Vadu Crişului, Camera Notarilor Publici Oradea, şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Pădurean Călin Cristian din 12.04.2013;
    1 notar public numit în Brăila, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Chiş Mihaela Liliana din 2.07.2013;
    1 notar public numit în Lieşti, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe nedeterminată în Turda: Oneţ Ion Angheluş din 24.03.2014;
    1 notar public numit în Zărneşti, Camera Notarilor Publici Braşov, şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Bejan Cristina din 2.07.2013;
    1 notar public numit în Dragomireşti şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Buda Liliana din 12.04.2013;
    1 notar public numit în Şimleu Silvaniei şi asociat până la 01.06.2021 în Cluj-Napoca: Mureşan Corneliu Lucian din 10.05.2016;
    1 notar public numit în Jibou şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Handra Călugăr Diana din 2.07.2013;
    1 notar public numit în Jibou şi asociat pe durată nedeterminată în Apahida: Bolduţ David Domiţian din 13.02.2020;
    1 notar public numit în Aiud, Camera Notarilor Publici Alba Iulia, şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Nyari Faur Andreea Mihaela din 8.07.2016;
    1 notar public numit în Huedin şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Oprea Simona din 2.07.2013;
    1 notar public numit în Sângeorz-Băi şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Budiu Alina Dorina din 2.07.2013;
    1 notar public numit în Glodeni, Camera Notarilor Publici Târgu Mureş, şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Ilcaş Laura Mihaela din 2.07.2013;
    1 notar public numit în Bistriţa şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Tofeni Alina Teodora din 27.03.2013;
    1 notar public numit în Baciu şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Pop Gabriela din 10.04.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Cluj nr. 74/16.03.2013;
    1 notar public numit în Dej şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Mesaroş Raluca Ileana din 28.05.2013;
    1 notar public numit în Sânsimion, Camera Notarilor Publici Târgu Mureş, şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Buteanu Andra Ioana din 2.07.2013;
    1 notar public numit în Borşa şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Balaci Mihai Alexandru din 19.02.2019;
    1 notar public numit în Borşa şi asociat pe durată nedeterminată în Zalău: Buran Mihai Ovidiu din 9.06.2016;
    1 notar public numit în Baia Mare şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Roman Anca Ioana din 30.03.2018;
    1 notar public numit în Gherla şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Petcu Andreea Ştefania din 2.03.2018;
    1 notar public numit în Şuletea, Camera Notarilor Publici Iaşi, şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Ielciu Doina Alexandrina din 2.03.2018;
    1 notar public numit în Ciuchici, Camera Notarilor Publici Timişoara, şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Harosa Romana din 5.04.2018;
    1 notar public numit în Cluj-Napoca şi asociat pe durată nedeterminată în Baia Mare: Cardoş Laura Codruţa din 4.07.2018;
    1 notar public numit în Bistriţa şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Tătar Alina Sabina din 26.07.2018;
    1 notar public numit în Miercurea Sibiului, Camera Notarilor Publici Alba Iulia, şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Cărunta Simina Iustina din 6.07.2018;
    1 notar public numit în Beclean şi asociat pe durată nedeterminată în Baia Mare: Mihali Alexandra Maria din 30.08.2018;
    1 notar public numit în Sighetu Marmaţiei şi asociat pe durată nedeterminată în Baia Mare: Mureşan Georgeta Marcela din 30.08.2018;
    1 notar public numit în Huedin şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Fornade Alin Corneliu din 12.12.2018;
    1 notar public numit în Cehu Silvaniei şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Bodea Diana din 14.03.2019;
    1 notar public numit în Vadu Crişului, Camera Notarilor Publici Oradea, şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Lucaciu Mihai din 10.04.2019;
    1 notar public numit în Cehu Silvaniei şi asociat pe 7 ani în Cluj-Napoca: Zereş Ramona Maria din 27.10.2020;
    1 notar public numit în Sângeorz-Băi şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Chiş Diana din 14.03.2019;
    1 notar public numit în Şeica Mare, Camera Notarilor Publici Alba Iulia, şi asociat pe durată nedeterminată în Floreşti: Dan Alexandra Maria din 4.09.2019;
    1 notar public numit în Cavnic şi asociat pe durată nedeterminată în Dej: Tolan Anamaria-Mădălina din 5.12.2019;
    1 notar public numit în Nămoloasa, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Pop Tudor Bogdan din 7.10.2019;
    1 notar public numit în Şimleu Silvaniei şi asociat pe 3 ani în Cluj-Napoca: Mureşan Raluca din 21.11.2019;
    1 notar public numit în Floreşti şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Godorogea Maria Diana din 13.02.2020 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Cluj nr. 39/13.03.2020;
    1 notar public numit în Bozovici, Camera Notarilor Publici Timişoara, şi asociat pe 7 ani în Cluj-Napoca: Diaconu Tudor-Daniel din 27.10.2020.


    ANEXA 6

    VI. Camera Notarilor Publici Constanţa

┌────┬─────────┬──────────────┬────────────┬───────────┬──────────┬─────────────┬───────────┐
│ │ │ │ │ │ │Numărul │ │
│ │ │ │ │ │ │posturilor │ │
│ │ │ │ │ │Numărul │vacante │ │
│ │ │ │ │Numărul │posturilor│destinate │Numărul │
│Nr. │ │Circumscripţia│ │posturilor │ocupate de│judecătorilor│notarilor │
│crt.│Judeţul │judecătoriei │Localitatea │actualizate│notari │de la Înalta │publici │
│ │ │ │ │în anul │publici în│Curte de │suspendaţi │
│ │ │ │ │2020 │funcţie în│Casaţie şi │ │
│ │ │ │ │ │anul 2020 │Justiţie │ │
│ │ │ │ │ │ │pentru anul │ │
│ │ │ │ │ │ │2020 │ │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Iordan │
│ │ │ │ │ │ │ │Gheorghe │
│ │ │ │ │ │ │ │2. Tatu │
│1. │Constanţa│Constanţa │Constanţa │77^(1) │74^(2) │- │Elena │
│ │ │ │ │ │ │ │3. │
│ │ │ │ │ │ │ │Geamalinga │
│ │ │ │ │ │ │ │Nicoleta │
│ │ │ │ │ │ │ │Raina │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Agigea │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Corbu │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Murfatlar │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Cogealac │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Cumpăna │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Eforie │2 │2 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Istria │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Lumina │3 │3 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Năvodari │6 │6 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Mihail │1 │1 │- │- │
│ │ │ │Kogălniceanu│ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Mihai │- │-^(2) │- │- │
│ │ │ │Viteazu │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Ovidiu │4 │4^(2)) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Săcele │1 │1^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Techirghiol │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Valu lui │3 │3 │- │- │
│ │ │ │Traian │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │Mangalia │Mangalia │10^(1) │9 │- │1. Vonica │
│ │ │ │ │ │ │ │Adrian │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Albeşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Costineşti │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Chirnogeni │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Amzacea │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Independenţa│1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Negru Vodă │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Topraisar │1 │1^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Tuzla │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │Medgidia │Medgidia │7 │7 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Adamclisi │1^(1) │-^(2) │- │1. Marin │
│ │ │ │ │ │ │ │Camelia │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Oltina │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Băneasa │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Castelu │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Cobadin │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Cernavodă │2 │2 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Ciocârlia │1^(1) │- │ │1. Pilici │
│ │ │ │ │ │ │ │Irina-Maria│
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Deleni │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Mircea Vodă │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Ostrov │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Poarta Albă │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │Hârşova │Hârşova │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Crucea │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Topalu │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │Total │ │ │133^(1) │127^(2) │- │6 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│2. │Tulcea │Tulcea │Tulcea │12 │12^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Chilia Veche│- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Murighiol │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │Babadag │Babadag │3 │3 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Topolog │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │Măcin │Măcin │3 │3 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Peceneaga │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │Total │ │ │19^(1) │19^(2) │- │- │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │TOTAL │ │ │152^(1) │146^(2) │- │6 │
│ │CAMERĂ │ │ │ │ │ │ │
└────┴─────────┴──────────────┴────────────┴───────────┴──────────┴─────────────┴───────────┘


    ^(1) Numărul actualizat cuprinde şi notarii publici suspendaţi.
    ^(2) 1 notar public numit în Ovidiu şi asociat pe durată nedeterminată în Constanţa: Crişan Carastoian Delia din 5.11.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanţa nr. 62/24.10.2014;
    1 notar public numit în Băneasa şi asociat pe durată nedeterminată în Constanţa: Manea Magdalena din 7.08.2014;
    1 notar public numit în Constanţa şi asociat pe durată nedeterminată în Năvodari: Haralambie Georgiana din 11.02.2020 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanţa nr. 1/31.01.2020;
    1 notar public numit în Mircea Vodă şi asociat pe durată nedeterminată în Ovidiu: Ioniţă Mihai din 22.01.2013;
    1 notar public numit în Tulcea şi asociat pe durată nedeterminată în Constanţa: Bogdan Mihaela din 21.02.2017;
    1 notar public numit în Tulcea şi asociat pe durată nedeterminată în Constanţa: Petrescu Traian din 21.04.2017;
    1 notar public numit în Mihai Viteazu şi asociat pe durată nedeterminată în Năvodari: Săcăleanu Alexandru din 13.01.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanţa nr. 60/6.12.2013;
    1 notar public numit în Mihai Viteazu şi asociat pe durată nedeterminată în Constanţa: Dragomir Laura din 19.05.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanţa nr. 27/17.04.2015;
    1 notar public numit în Istria şi asociat pe durată nedeterminată în Constanţa: Andrei Lavinia Antoaneta din 16.03.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanţa nr. 21/6.03.2015;
    1 notar public numit în Istria şi asociat pe durată nedeterminată în Constanţa: Roman Petre Cristian din 19.11.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanţa nr. 56/10.10.2014;
    1 notar public numit în Cogealac şi asociat pe durată nedeterminată în Constanţa: Băniţă Luana din 13.01.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanţa nr. 59/6.12.2013;
    1 notar public numit în Topolog şi asociat până la 19.09.2022 în Constanţa: Deliorga Maria Cristina din 21.09.2020;
    1 notar public numit în Adamclisi şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Babu Anamaria din 27.03.2020;
    1 notar public numit în Beceni, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat pe durată nedeterminată în Constanţa: Dimancea Anda Denisa din 19.09.2016;
    1 notar public numit în Amzacea şi asociat pe durată nedeterminată în Medgidia: Vasiliev Mircea Andrei din 13.01.2014;
    1 notar public numit în Oltina şi asociat pe durată nedeterminată în Lumina: Frangu Monica Gabriela din 5.04.2018;
    1 notar public numit în Topraisar şi asociat până la data de 7.08.2024 în Constanţa: Manţu Laura din 28.08.2019;
    1 notar public numit în Săcele şi asociat pe durată nedeterminată în Constanţa: Badea Roxana Daniela din 13.01.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanţa nr. 58/6.12.2013;
    1 notar public numit în Castelu şi asociat pe durată nedeterminată în Constanţa: Nurciu Elena Raluca din 21.03.2019;
    1 notar public numit în Chilia Veche şi asociat pe durată nedeterminată în Constanţa: Stan-Soare Corina din 14.03.2019;
    1 notar public numit în Ostrov şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Stan Daniel Costin din 7.06.2019;
    1 notar public numit în Peceneaga şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Cipu Alexandru din 7.06.2019;
    1 notar public numit în Deleni şi asociat pe durată nedeterminată în Constanţa: Dumitra Cristina din 5.09.2019;
    1 notar public numit în Chirnogeni şi asociat pe durată nedeterminată în Constanţa: Mazilu Lavinia din 23.08.2019;
    1 notar public numit în Tulcea şi asociat pe durată nedeterminată în Constanţa: Paris Alexandru din 5.09.2019;
    1 notar public numit în Albeşti şi asociat pe durată nedeterminată în Constanţa: Niculescu Bogdan-Alexandru din 24.03.2015;
    1 notar public numit în Sânmihaiu Român, Camera Notarilor Publici Timişoara, şi asociat pe durată nedeterminată în Valu lui Traian, Camera Notarilor Publici Constanţa: Mitroi Cristina din 4.03.2020;
    1 notar public numit în Bilciureşti, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat pe 5 ani în Constanţa: Goşu Tania din 4.03.2020.


    ANEXA 7

    VII. Camera Notarilor Publici Craiova

┌────┬─────────┬──────────────┬──────────────┬───────────┬──────────┬─────────────┬──────────┐
│ │ │ │ │ │ │Numărul │ │
│ │ │ │ │ │ │posturilor │ │
│ │ │ │ │ │Numărul │vacante │ │
│ │ │ │ │Numărul │posturilor│destinate │Numărul │
│Nr. │ │Circumscripţia│ │posturilor │ocupate de│judecătorilor│notarilor │
│crt.│Judeţul │judecătoriei │Localitatea │actualizate│notari │de la Înalta │publici │
│ │ │ │ │în anul │publici în│Curte de │suspendaţi│
│ │ │ │ │2020 │funcţie în│Casaţie şi │ │
│ │ │ │ │ │anul 2020 │Justiţie │ │
│ │ │ │ │ │ │pentru anul │ │
│ │ │ │ │ │ │2020 │ │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│1. │Dolj │Băileşti │Băileşti │4^(1) │3^(2) │- │1. Iftimie│
│ │ │ │ │ │ │ │Denisa │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Calafat │Calafat │3 │3^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Craiova │Bechet │1 │1^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Dăbuleni │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. │
│ │ │ │Craiova │60^(1) │59 │- │Ivanovici │
│ │ │ │ │ │ │ │Laura │
│ │ │ │ │ │ │ │Mihaela │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Segarcea │Segarcea │3 │3^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Filiaşi │Filiaşi │2 │2^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │Total │ │ │73^(1) │71^(2) │- │2 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│2. │Gorj │Novaci │Novaci │2 │2 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Târgu │Târgu │2 │2^(2) │- │- │
│ │ │Cărbuneşti │Cărbuneşti │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Motru │Motru │2 │2 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Târgu Jiu │Târgu Jiu │17 │17^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Turceni │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Rovinari │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │Total │ │ │24 │24^(2) │- │- │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│3. │Mehedinţi│Drobeta-Turnu │Drobeta-Turnu │16 │16^(2) │- │- │
│ │ │Severin │Severin │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Orşova │Orşova │2 │2^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Strehaia │Strehaia │1 │1^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Baia de Aramă │Baia de Aramă │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Vânju Mare │Vânju Mare │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │Total │ │ │20 │20^(2) │- │- │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│4. │Olt │Balş │Balş │2 │2^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Caracal │Caracal │6 │6 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Drăgăneşti-Olt│- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Corabia │Corabia │2 │2^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Slatina │Slatina │13 │13^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Piatra-Olt │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Scorniceşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │Total │ │ │23 │23^(2) │- │- │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┴─────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│TOTAL CAMERĂ │ │ │140^(1) │138^(2) │- │2 │
└──────────────┴──────────────┴──────────────┴───────────┴──────────┴─────────────┴──────────┘


    ^(1) Numărul actualizat cuprinde şi notarii publici suspendaţi.
    ^(2) 1 notar public numit în Calafat şi asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Florescu Maria Magdalena din 15.04.2014;
    1 notar public numit în Calafat şi asociat pe durată nedeterminată în Slatina: Nicolescu Oana Luiza din 12.08.2014;
    1 notar public numit în Băileşti şi asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Gaşpar Monica Ortansa din 14.07.2014;
    1 notar public numit în Bechet şi asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Tone Gabriela din 27.05.2015;
    1 notar public numit în Segarcea şi asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Diaconu Laura din 16.11.2015;
    1 notar public numit în Târgu Cărbuneşti şi asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Cârstea Caba Mihai Dan din 20.05.2016;
    1 notar public numit în Orşova şi asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Dincă Flavius din 26.01.2016;
    1 notar public numit în Piatra-Olt şi asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Defta Florentin Leonard din 17.12.2014;
    1 notar public numit în Dăbuleni şi asociat până la 25.01.2023 în Bucureşti: Mocanu Ilinca din 28.12.2016;
    1 notar public numit în Dăbuleni şi asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Curea Ionel din 17.12.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Craiova nr. 68/5.12.2015;
    1 notar public numit în Dăbuleni şi asociat până în 18.05.2021 în Craiova: Ungureanu Duval Anamaria Andra din 23.06.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Craiova nr. 24/18.05.2016;
    1 notar public numit în Baia de Aramă şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Gherghinoiu Emanuel Theodor din 25.08.2014;
    1 notar public numit în Baia de Aramă şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Mărăcine Ramona Poliana din 26.04.2017;
    1 notar public numit în Scorniceşti şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Trofin Iulia din 1.10.2020;
    1 notar public numit în Strehaia şi asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Găgeatu Ileana Mădălina din 28.03.2016;
    1 notar public numit în Strehaia şi asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Făurar Virgil Claudiu din 15.04.2014;
    1 notar public numit în Strehaia şi asociat pe durată nedeterminată în Târgu Jiu: Nistorescu Constantin din 12.03.2015;
    1 notar public numit în Balş şi asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Tomiţă Sebastian Dan din 17.12.2014;
    1 notar public numit în Corabia şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Ţintă Alina Mihaela din 12.06.2020;
    1 notar public numit în Drobeta-Turnu Severin şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Gheorghe Alisa Anda din 27.11.2017;
    1 notar public numit în Piatra-Olt şi asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Mladin Preoteasa Alina Corina 6.07.2017;
    1 notar public numit în Târgu Jiu şi asociat pe 4 ani în Bucureşti: Cercel Cosmin Sebastian din 17.04.2018;
    1 notar public numit în Scorniceşti şi asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Dincă Alina Camelia din 22.10.2018;
    1 notar public numit în Balş şi asociat pe durată nedeterminată în Slatina: Voicu Iuliana din 5.02.2019;
    1 notar public numit în Târgu Jiu şi asociat până la data de 1.09.2022 în Bucureşti: Volintiru Daniela Claudia din 21.09.2020;
    1 notar public numit în Scorniceşti şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Preda Diana Georgiana din 3.06.2019;
    1 notar public numit în Piatra-Olt şi asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Răguşilă Simona Daniela din 12.04.2019;
    1 notar public numit în Filiaşi şi asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Ghighiu Irina Nicoleta din 8.04.2020;
    1 notar public numit în Drăgăneşti-Olt şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Gheorghe Elena Daniela din 21.05.2019;
    1 notar public numit în Corabia şi asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Popa Daniela Maria din 8.03.2018;
    1 notar public numit în Slatina şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Murugă Denisa Maria din 3.02.2020;
    1 notar public numit în Băileşti şi asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Gligă Laura din 27.05.2015;
    1 notar public numit în Turceni şi asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Gherghe Anca Costina din 10.03.2020;
    1 notar public numit în Drobeta-Turnu Severin şi asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Udriştoiu Ioana Mirela din 1.07.2020.


    ANEXA 8

    VIII. Camera Notarilor Publici Galaţi

┌────┬───────┬──────────────┬────────────┬───────────┬──────────┬──────────────┬────────────┐
│ │ │ │ │ │ │Numărul │ │
│ │ │ │ │ │ │posturilor │ │
│ │ │ │ │ │Numărul │vacante │ │
│ │ │ │ │Numărul │posturilor│destinate │Numărul │
│Nr. │ │Circumscripţia│ │posturilor │ocupate de│judecătorilor │notarilor │
│crt.│Judeţul│judecătoriei │Localitatea │actualizate│notari │de la Înalta │publici │
│ │ │ │ │în anul │publici în│Curte de │suspendaţi │
│ │ │ │ │2020 │funcţie în│Casaţie şi │ │
│ │ │ │ │ │anul 2020 │Justiţie │ │
│ │ │ │ │ │ │pentru anul │ │
│ │ │ │ │ │ │2020 │ │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. │
│1. │Galaţi │Galaţi │Galaţi │44^(1) │43^(2) │- │Potîrniche │
│ │ │ │ │ │ │ │Alina │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Irimia │
│ │ │ │Frumuşiţa │1^(1) │- │- │Petrişor │
│ │ │ │ │ │ │ │Gabriel │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Pechea │2 │2 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Slobozia │1 │1 │- │- │
│ │ │ │Conachii │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Tuluceşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │Tecuci │Tecuci │6 │6 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Cudalbi │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Corod │1^(1) │- │- │1. Popper │
│ │ │ │ │ │ │ │Monica │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Matca │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Priponeşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Nicoară │
│ │ │Lieşti │Lieşti │5^(1) │4^(2) │- │Mircea │
│ │ │ │ │ │ │ │Cristian │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Independenţa│- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Tudorie │
│ │ │ │Nămoloasa │1^(1) │-^(2) │- │Anca │
│ │ │ │ │ │ │ │Georgeta │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Tudor │- │- │- │- │
│ │ │ │Vladimirescu│ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │Târgu Bujor │Târgu Bujor │3 │3 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Bereşti │1 │1^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │Total │ │ │66^(1) │61^(2) │- │5 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Vlad │
│ │ │ │ │ │ │ │Bianca │
│2. │Brăila │Brăila │Brăila │26^(1) │24^(2) │- │Ramona │
│ │ │ │ │ │ │ │2. Popa │
│ │ │ │ │ │ │ │Andra Astrid│
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Însurăţei │2 │2 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Măxineni │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Movila │- │-^(2) │- │- │
│ │ │ │Miresii │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Gropeni │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Viziru │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │Făurei │Făurei │2^(1) │1 │- │1. Gâdea │
│ │ │ │ │ │ │ │Clitemnestra│
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Ianca │2 │2^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │Total │ │ │33^(1) │30^(2) │- │3 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│3. │Vrancea│Focşani │Focşani │23 │23^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Dumbrăveni │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Dumitreşti │1^(1) │- │- │1. Barbu │
│ │ │ │ │ │ │ │Cătălina │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Gugeşti │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Mera │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Negrileşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Nistoreşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Odobeşti │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Suraia │- │-^(2) │- │ │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Tâmboeşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Tulnici │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Vintileasca │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Lupu │
│ │ │Adjud │Adjud │6^(1) │5 │- │Iuliana │
│ │ │ │ │ │ │ │Silvia │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Păuneşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Homocea │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┴┬──────────┬┴──────┬────┴──────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │Panciu │Panciu │3 │3^(2) │- │ │
├────┼───────┼───────────────┼──────────┼───────┼───────────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Mărăşeşti │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼───────────────┼──────────┼───────┼───────────────┼──────────────┼────────────┤
│ │ │ │Fitioneşti│- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼───────────────┼──────────┼───────┼───────────────┼──────────────┼────────────┤
│ │Total │ │ │37^(1) │35^(2) │- │2 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼───────┼───────────────┼──────────┼───────┼───────────────┼──────────────┼────────────┤
│ │TOTAL │ │ │136^(1)│126^(2) │- │10 │
│ │CAMERĂ │ │ │ │ │ │ │
└────┴───────┴───────────────┴──────────┴───────┴───────────────┴──────────────┴────────────┘


    ^(1) Numărul actualizat cuprinde şi notarii publici suspendaţi.
    ^(2) 1 notar public numit în Fitioneşti şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Totis Eduard Anton din 8.01.2014;
    1 notar public numit în Vintileasca şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Gurău Laura Adriana din 4.03.2020;
    1 notar public numit în Vintileasca şi asociat pe durată nedeterminată în Galaţi: Smet Crina Alina din 7.06.2016;
    1 notar public numit în Lieşti şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Munteanu Laura Mirela din 4.06.2013;
    1 notar public numit în Lieşti şi asociat pe nedeterminată în Turda, Camera Notarilor Publici Cluj: Oneţ Ion Angheluş din 24.03.2014;
    1 notar public numit în Focşani şi asociat pe 3 ani în Bucureşti: Ionescu Cristi Ştefania din 9.04.2020;
    1 notar public numit în Focşani şi asociat pe 1 an în Panciu: Nica Nicolae Ciprian din 9.12.2019;
    1 notar public numit în Gropeni şi asociat pe durată nedeterminată în Brăila: Loi Paul Mircea din 18.02.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galaţi nr. 1/4.01.2016;
    1 notar public numit în Măxineni şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Nămoloşanu Mihaela din 27.03.2013;
    1 notar public numit în Măxineni şi asociat pe durată nedeterminată în Brăila: Istrate Viorica din 1.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galaţi nr. 1/15.02.2013;
    1 notar public numit în Brăila şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Chiş Mihaela Liliana din 2.07.2013;
    1 notar public numit în Brăila şi asociat pe durată nedeterminată în Galaţi: Toderaşcu Dan din 24.04.2019;
    1 notar public numit în Brăila şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Popa Andra Astrid din 9.04.2020;
    1 notar public numit în Ianca şi asociat pe 7 ani în Bucureşti: Cloşcă Aurelian Daniel din 23.05.2016;
    1 notar public numit în Homocea şi asociat pe durată nedeterminată în Brăila: Pană Cosmin din 7.11.2016;
    1 notar public numit în Panciu şi asociat pe durată nedeterminată în Focşani: Dragomir Maria Daniela din 5.09.2016;
    1 notar public numit în Panciu şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Chiparcă Francesca Beatrice din 24.02.2020;
    1 notar public numit în Panciu şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Blăgan Andra din 23.09.2020;
    1 notar public numit în Păuneşti şi asociat până la 1.10.2024 în Bucureşti: Lina Daniela din 2.09.2019;
    1 notar public numit în Priponeşti şi asociat pe durată nedeterminată în Brăila: Vlăşceanu Cristea Carmen Ionela din 21.11.2017;
    1 notar public numit în Bereşti şi asociat pe durată nedeterminată în Galaţi: Grădinaru Oana Andreea din 24.04.2019;
    1 notar public numit în Gropeni şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Doloiu Maria Roberta din 14.10.2016;
    1 notar public numit în Gropeni şi asociat pe 3 ani în Brăneşti, Camera Notarilor Publici Bucureşti: Brumaru Ruxandra Iulia din 14.06.2018;
    1 notar public numit în Matca şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Luca Viorel din 12.06.2017;
    1 notar public numit în Movila Miresii şi asociat pe durată nedeterminată în Iaşi: Ciolpan Doru Constantin din 2.12.2014;
    1 notar public numit în Tulnici şi asociat pe durată nedeterminată în Focşani: Ivan Ana Maria din 19.05.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galaţi nr. 17/11.05.2015;
    1 notar public numit în Suraia şi asociat până în 1.01.2031 în Focşani: Pleşcan Florin Ciprian din 21.03.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galaţi nr. 17/14.03.2016;
    1 notar public numit în Galaţi şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Năzare Violeta din 11.05.2017;
    1 notar public numit în Tuluceşti şi asociat pe durată nedeterminată în Galaţi: Urs Flavia Andreea din 20.02.2018 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galaţi nr. 23/12.12.2017;
    1 notar public numit în Mera şi asociat pe durată nedeterminată în Giurgiu, Camera Notarilor Publici Bucureşti: Durbac Marius Laurenţiu din 5.04.2018;
    1 notar public numit în Negrileşti şi asociat pe 1 an în Bucureşti: Micu Andrei din 9.07.2020;
    1 notar public numit în Independenţa şi asociat pe durată nedeterminată în Otopeni, Camera Notarilor Publici Bucureşti: Şerbănescu Simona din 7.05.2020;
    1 notar public numit în Ianca şi asociat pe durată nedeterminată în Galaţi: Crăciun Răzvan din 13.07.2018;
    1 notar public numit în Panciu şi asociat pe durată nedeterminată în Galaţi: Stoica Luana Irina din 6.11.2018;
    1 notar public numit în Galaţi şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Mocanu Laura Daniela din 7.06.2019;
    1 notar public numit în Focşani şi asociat pe durată nedeterminată în Galaţi: Popescu Alexandra din 24.04.2019;
    1 notar public numit în Nistoreşti şi asociat pe durată nedeterminată în Braşov: Burete Diana Tabita din 12.04.2019;
    1 notar public numit în Movila Miresii şi asociat pe durată nedeterminată în Târgovişte, Camera Notarilor Publici Ploieşti: Genoiu Ilioara din 24.04.2019;
    1 notar public numit în Gropeni şi asociat pe 5 ani în Vălenii de Munte, Camera Notarilor Publici Ploieşti: Constantin Aida din 18.06.2020;
    1 notar public numit în Tâmboeşti şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Popescu Laura Cristina din 7.06.2019;
    1 notar public numit în Suraia şi asociat pe durată nedeterminată în Focşani: Haret Mihaela din 22.08.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galaţi nr. 16/15.04.2019;
    1 notar public numit în Nămoloasa şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Pop Tudor Bogdan din 5.12.2019;
    1 notar public numit în Focşani şi asociat pe 1 an în Panciu: Mican Cipriana Bianca Josephina din 9.12.2019;
    1 notar public numit în Bereşti şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Diaconu Ioana din 4.06.2020.


    ANEXA 9

    IX. Camera Notarilor Publici Iaşi

┌────┬───────┬──────────────┬───────────────┬───────────┬──────────┬─────────────┬───────────────┐
│ │ │ │ │ │ │Numărul │ │
│ │ │ │ │ │ │posturilor │ │
│ │ │ │ │ │Numărul │vacante │ │
│ │ │ │ │Numărul │posturilor│destinate │Numărul │
│Nr. │ │Circumscripţia│ │posturilor │ocupate de│judecătorilor│notarilor │
│crt.│Judeţul│judecătoriei │Localitatea │actualizate│notari │de la Înalta │publici │
│ │ │ │ │în anul │publici în│Curte de │suspendaţi │
│ │ │ │ │2020 │funcţie în│Casaţie şi │ │
│ │ │ │ │ │anul 2020 │Justiţie │ │
│ │ │ │ │ │ │pentru anul │ │
│ │ │ │ │ │ │2020 │ │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Bălan Simona│
│1. │Iaşi │Iaşi │Iaşi │66^(1) │64^(2) │- │Ştefania │
│ │ │ │ │ │ │ │2. Toader │
│ │ │ │ │ │ │ │Tudorel │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Andrieşeni │- │- │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Aroneanu │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Bârnova │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Bivolari │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Bosia │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Dobrovăţ │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Holboca │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Leţcani │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Lunca │1 │1 │- │- │
│ │ │ │Cetăţuii-Ciurea│ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Miroslava │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Mogoşeşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Podu Iloaiei │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Popricani │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Popeşti │- │-^(2) │- │ │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Rediu │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Româneşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Scânteia │1^(1) │- │- │1. Fandache │
│ │ │ │ │ │ │ │Andreea │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Schitu Duca │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Tomeşti │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Tansa │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Ţibăneşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Valea Lupului │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Victoria │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Vlădeni │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │Hârlău │Hârlău │3 │3 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Deleni │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │Paşcani │Paşcani │7 │7^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Bălţaţi │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Lespezi │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Răchiteni │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Ruginoasa │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Stolniceni │1^(1) │- │- │1. Doncilă │
│ │ │ │Prăjescu │ │ │ │Sergiu-Octavian│
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Târgu Frumos │3 │3 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Urziceanu │
│ │ │Răducăneni │Răducăneni │3^(1) │1 │- │Renata 2. │
│ │ │ │ │ │ │ │Gheorghiu │
│ │ │ │ │ │ │ │Mircea Raul │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Osoi │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │Total │ │ │94^(1) │88^(2) │- │6 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│2. │Vaslui │Bârlad │Bârlad │6 │6^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Alexandru │1^(1) │-^(2) │- │1. Ciobanu │
│ │ │ │Vlahuţă │ │ │ │Ciprian Ionuţ │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Iveşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Tutova │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Pogoneşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Şuletea │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Vinderei │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │Vaslui │Vaslui │10 │10 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Băceşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Codăeşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Ivăneşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Muntenii de Jos│1^(1) │-^(2) │- │1. Irimia │
│ │ │ │ │ │ │ │Gheorghe │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Soleşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Negreşti │2 │2 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │Huşi │Huşi │4 │4^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │ │ │Buneşti │1^(1) │- │- │1. Gâlea Raluca│
│ │ │ │Avereşti │ │ │ │Elena │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │Total │ │ │25^(1) │22^(2) │- │3 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼───────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────────┤
│ │TOTAL │ │ │119^(1) │110^(2) │- │9 │
│ │CAMERĂ │ │ │ │ │ │ │
└────┴───────┴──────────────┴───────────────┴───────────┴──────────┴─────────────┴───────────────┘


    ^(1) Numărul actualizat cuprinde şi notarii publici suspendaţi.
    ^(2) 1 notar public numit în Dobrovăţ şi asociat pe durată nedeterminată în Iaşi: Topală Daniel din 16.03.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iaşi nr. 15/10.03.2016;
    1 notar public numit în Roman, Camera Notarilor Publici Bacău, şi asociat pe durată nedeterminată în Iaşi: Vlad Cerasela din 12.12.2014;
    1 notar public numit în Pogoneşti şi asociat pe durată nedeterminată în Iaşi: Lungu Loredana din 12.12.2014;
    1 notar public numit în Bălţaţi şi asociat pe durată nedeterminată în Iaşi: Pintilie Lăcrămioara din 24.04.2013;
    1 notar public numit în Codăeşti şi asociat pe durată nedeterminată în Vaslui: Simin Ionuţ din 19.04.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iaşi nr. 22/30.03.2013;
    1 notar public numit în Soleşti şi asociat pe durată nedeterminată în Vaslui: Simin Eduard Constantin din 19.04.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iaşi nr. 22/30.03.2013;
    1 notar public numit în Româneşti şi asociat pe 5 ani în Iaşi: Costin Răzvan Ionuţ din 5.04.2016;
    1 notar public numit în Vlădeni şi asociat pe 5 ani în Iaşi: Coste Alexandru Dan din 5.04.2016;
    1 notar public numit în Schitu Duca şi asociat pe 5 ani în Iaşi: Vieriu Moţoc Ancuţa Petronela din 5.04.2016;
    1 notar public numit în Bivolari şi asociat pe durată nedeterminată în Iaşi: Andriescu Raluca din 31.01.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iaşi nr. 62/13.11.2018;
    1 notar public numit în Ivăneşti şi asociat pe durată nedeterminată în Vaslui: Bulumac Cătălin Ovidiu din 18.08.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iaşi nr. 47/23.07.2015;
    1 notar public numit în Tutova şi asociat pe durată nedeterminată în Iaşi: Stoica Cristina Cremona din 12.04.2017;
    1 notar public numit în Schitu Duca şi asociat pe durată nedeterminată în Iaşi: Toma I. Ioan din 18.02.2016;
    1 notar public numit în Sibiu, Camera Notarilor Publici Alba Iulia, şi asociat pe durată nedeterminată în Iaşi: Toma Mihai din 18.02.2016;
    1 notar public numit în Aroneanu şi asociat până în 19.04.2021 în Iaşi: Dublea Andreea din 19.04.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iaşi nr. 28/13.04.2016;
    1 notar public numit în Bosia şi asociat pe durată nedeterminată în Iaşi: Cristia Avram Cerasela din 21.06.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iaşi nr. 36/7.06.2016;
    1 notar public numit în Victoria şi asociat pe durată nedeterminată în Iaşi: Blaj Avram Evelina din 21.06.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iaşi nr. 36/7.06.2016;
    1 notar public numit în Tansa şi asociat pe 5 ani în Iaşi: Avasiloae Claudia din 15.03.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iaşi nr. 26/6.03.2017;
    1 notar public numit în Vinderei şi asociat pe durată nedeterminată în Huşi: Macovei Ştefan Alexandru din 24.04.2013;
    1 notar public numit în Iaşi şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Turcu Doina din 23.07.2019;
    1 notar public numit în Mogoşeşti şi asociat pe durată nedeterminată în Iaşi: Jescu Otilia Elena din 20.08.2012;
    1 notar public numit în Movila Miresii, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe durată nedeterminată în Iaşi: Ciolpan Doru Constantin din 2.12.2014;
    1 notar public numit în Popeşti şi asociat pe durată nedeterminată în Iaşi: Dascălu-Ştefurac Alexandra din 21.02.2017;
    1 notar public numit în Delani şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Marinescu Florentina din 4.02.2016;
    1 notar public numit în Bârlad şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Fînaru Lulu din 2.05.2017;
    1 notar public numit în Podu Iloaiei şi asociat pe durată nedeterminată în Iaşi: Mahu Maria Cristina din 9.05.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iaşi nr. 44/3.05.2017;
    1 notar public numit în Şuletea şi asociat pe durată nedeterminată în Zalău: Ielciu Doina Alexandrina din 2.03.2018;
    1 notar public numit în Lespezi şi asociat pe 1 an în Iaşi: Zaharia Andrei Ştefan din 15.05.2020;
    1 notar public numit în Băceşti şi asociat pe durată nedeterminată în Iaşi: Bârzu Alexandru din 8.05.2018;
    1 notar public numit în Ţibăneşti şi asociat pe durată nedeterminată în Iaşi: Bălan Mariana Otilia din 31.01.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iaşi nr. 62/13.11.2018;
    1 notar public numit în Bârnova şi asociat până la data de 3.04.2021 în Iaşi: Pătrăşcanu Mihail Radu din 17.04.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iaşi nr. 4/2.04.2019;
    1 notar public numit în Bivolari şi asociat pe 5 ani în Iaşi: Şurpănelu Ilinca din 5.04.2016;
    1 notar public numit în Huşi şi asociat pe durată nedeterminată în Piteşti: Lazăr Elena-Iulia din 20.06.2019;
    1 notar public numit în Răchiteni şi asociat pe durată nedeterminată în Iaşi: Toader Ionuţ Alexandru din 24.06.2019;
    1 notar public numit în Slănic Moldova, Camera Notarilor Bacău, şi asociat pe durată nedeterminată în Iaşi: Teodor Alina-Mihaela din 20.09.2019;
    1 notar public numit în Iveşti şi asociat pe durată nedeterminată în Paşcani: Isachi Iulia din 28.09.2019;
    1 notar public numit în Alexandru Vlahuţă şi asociat pe 10 ani în Iaşi: Codrianu Lăcrămiara Mihaela din 3.03.2020;
    1 notar public numit în Deleni şi asociat pe durată nedeterminată în Hârlău: Berzentu Roxana-Alexandra din 1.07.2020 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iaşi nr. 33/18.06.2020.


    ANEXA 10

    X. Camera Notarilor Publici Oradea

┌────┬───────┬──────────────┬────────────┬───────────┬──────────┬─────────────┬──────────┐
│ │ │ │ │ │ │Numărul │ │
│ │ │ │ │ │ │posturilor │ │
│ │ │ │ │ │Numărul │vacante │ │
│ │ │ │ │Numărul │posturilor│destinate │Numărul │
│Nr. │ │Circumscripţia│ │posturilor │ocupate de│judecătorilor│notarilor │
│crt.│Judeţul│judecătoriei │Localitatea │actualizate│notari │de la Înalta │publici │
│ │ │ │ │în anul │publici în│Curte de │suspendaţi│
│ │ │ │ │2020 │funcţie în│Casaţie şi │ │
│ │ │ │ │ │anul 2020 │Justiţie │ │
│ │ │ │ │ │ │pentru anul │ │
│ │ │ │ │ │ │2020 │ │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Mihai │
│ │ │ │ │ │ │ │Miriam │
│ │ │ │ │ │ │ │2. Radziuk│
│ │ │ │ │ │ │ │Delia │
│ │ │ │ │ │ │ │Roxana │
│1. │Bihor │Oradea │Oradea │62^(1) │58^(2) │- │3. Baciu │
│ │ │ │ │ │ │ │Livia │
│ │ │ │ │ │ │ │Nicoleta │
│ │ │ │ │ │ │ │4. Mureşan│
│ │ │ │ │ │ │ │Ruxandra │
│ │ │ │ │ │ │ │Ştefana │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Biharia │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Drăgeşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Lăzăreni │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Salonta │Salonta │3 │3 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Cefa │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Olcea │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Tinca │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Aleşd │Aleşd │4 │4 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Vadu │- │-^(2) │- │- │
│ │ │ │Crişului │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Vârciorog │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Beiuş │Beiuş │3^(1) │2 │- │1. Novac │
│ │ │ │ │ │ │ │Carmen │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Dobreşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Ştei │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Marghita │Marghita │3 │3 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Derna │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Popeşti │- │- │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. │
│ │ │ │Săcueni │1^(1) │- │- │Gliga-Pană│
│ │ │ │ │ │ │ │Laura │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Valea lui │1 │1^(2) │- │- │
│ │ │ │Mihai │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │Total │ │ │79^(1) │73^(2) │- │6 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│2. │Satu │Satu Mare │Satu Mare │15 │15^(2) │- │- │
│ │Mare │ │ │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Chirilă│
│ │ │ │Crucişor │1^(1) │- │- │Livia │
│ │ │ │ │ │ │ │Maria │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Livada │2 │2 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Carei │Carei │5 │5 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Bogdand │- │–^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Tăşnad │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Negreşti-Oaş │Negreşti-Oaş│2 │2 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │Total │ │ │26 │25^(2) │- │1 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │TOTAL │ │ │105^(1) │98^(2) │- │7 │
│ │CAMERĂ │ │ │ │ │ │ │
└────┴───────┴──────────────┴────────────┴───────────┴──────────┴─────────────┴──────────┘


    ^(1) Numărul actualizat cuprinde şi notarii publici suspendaţi.
    ^(2) 1 notar public numit în Olcea şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Pop Smaranda Ramona din 27.03.2019;
    1 notar public numit în Biharia şi asociat pe durată nedeterminată în Aleşd: Puie Georgeta-Cristina din 29.12.2017;
    1 notar public numit în Vadu Crişului şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Pădurean Călin Cristian din 12.04.2013;
    1 notar public numit în Dobreşti şi asociat pe durată nedeterminată în Oradea: Geambaşu Ionuţ din 26.03.2015;
    1 notar public numit în Cefa şi asociat pe durată nedeterminată în Oradea: Voinea Radu din 7.03.2014;
    1 notar public numit în Valea lui Mihai şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Peneş Ioana Cristina din 17.04.2018;
    1 notar public numit în Lăzăreni şi asociat pe durată nedeterminată în Oradea: Ţara Vlad Gelu din 24.11.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Oradea nr. 59/6.10.2014;
    1 notar public numit în Satu Mare şi asociat pe 10 ani în Oradea: Bonchiş Andreea Maria din 15.11.2019;
    1 notar public numit în Oradea şi asociat pe durată nedeterminată în Marghita: Iuhasz Csengele din 7.04.2016;
    1 notar public numit în Derna şi asociat până la 31.12.2022 în Timişoara: Caracioni Carla Karina din 21.03.2018;
    1 notar public numit în Găvojdia, Camera Notarilor Publici Timişoara, şi asociat pe durată nedeterminată în Livada: Fărcaş Claudia Dana din 8.05.2018;
    1 notar public numit în Drăgeşti şi asociat pe durată nedeterminată în Oradea: Gabor Melinda din 7.11.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Oradea nr. 58/6.10.2014;
    1 notar public numit în Vadu Crişului şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Lucaciu Mihai din 10.04.2019;
    1 notar public numit în Bogdand şi asociat pe durată nedeterminată în Carei: Cherestesiu David Zsolt din 24.09.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Oradea nr. 70/21.08.2019;
    1 notar public numit în Vârciorog şi asociat pe durată nedeterminată în Oradea: Petriş Patricia din 4.11.2014.


    ANEXA 11

    XI. Camera Notarilor Publici Piteşti

┌────┬───────┬──────────────┬───────────┬───────────┬──────────┬─────────────┬────────────────┐
│ │ │ │ │ │ │Numărul │ │
│ │ │ │ │ │ │posturilor │ │
│ │ │ │ │ │Numărul │vacante │ │
│ │ │ │ │Numărul │posturilor│destinate │Numărul │
│Nr. │ │Circumscripţia│ │posturilor │ocupate de│judecătorilor│notarilor │
│crt.│Judeţul│judecătoriei │Localitatea│actualizate│notari │de la Înalta │publici │
│ │ │ │ │în anul │publici în│Curte de │suspendaţi │
│ │ │ │ │2020 │funcţie în│Casaţie şi │ │
│ │ │ │ │ │anul 2020 │Justiţie │ │
│ │ │ │ │ │ │pentru anul │ │
│ │ │ │ │ │ │2020 │ │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Rădulescu │
│ │ │ │ │ │ │ │Galia Claudia │
│1. │Argeş │Piteşti │Piteşti │44^(1) │41^(2) │- │2. Brumă Sorana │
│ │ │ │ │ │ │ │Cristina │
│ │ │ │ │ │ │ │3. Georgescu │
│ │ │ │ │ │ │ │Iulia │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │Bascov │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │Mioveni │3^(1) │2 │- │1. Safta Doina │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │Mărăcineni │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │Ştefăneşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │Costeşti │Costeşti │2 │2^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │Slobozia │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Ionescu │
│ │ │Câmpulung │Câmpulung │8^(1) │6^(2) │- │Imanuela │
│ │ │ │ │ │ │ │2. Mateescu │
│ │ │ │ │ │ │ │Emilia │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │Curtea de │Curtea de │5 │5^(2) │- │- │
│ │ │Argeş │Argeş │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │Domneşti │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. │
│ │ │Topoloveni │Topoloveni │3^(1) │2 │- │Hînganu-Puşcalău│
│ │ │ │ │ │ │ │Alina-Maria │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │Leordeni │- │-^(2) │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │Total │ │ │68^(1) │61^(2) │- │7 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Pîrvu │
│2. │Vâlcea │Drăgăşani │Drăgăşani │4^(1) │3 │- │Cristian │
│ │ │ │ │ │ │ │Virgiliu Nicolae│
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Poenaru │
│ │ │Râmnicu Vâlcea│Râmnicu │30^(1) │28 │- │Andreea Lorena │
│ │ │ │Vâlcea │ │ │ │2. Herghelijiu │
│ │ │ │ │ │ │ │Radu │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │Băbeni │1^(1) │-^(2) │- │1. Dobrin │
│ │ │ │ │ │ │ │Elena-Cristina │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │Brezoi │Brezoi │1 │1 │- │- │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Tatu Ioan │
│ │ │ │Călimăneşti│2^(1) │- │- │2. Dinea │
│ │ │ │ │ │ │ │Alina-Adriana │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │Horezu │Horezu │3^(1) │2 │- │1. Melinte Anca │
│ │ │ │ │ │ │ │Elena │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │ │Bălceşti │Bălceşti │2^(1) │1 │- │1. Chelaru │
│ │ │ │ │ │ │ │Raluca │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │Total │ │ │43^(1) │35^(2) │- │8 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼───────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────────┤
│ │TOTAL │ │ │111^(1) │96^(2) │- │15 │
│ │CAMERĂ │ │ │ │ │ │ │
└────┴───────┴──────────────┴───────────┴───────────┴──────────┴─────────────┴────────────────┘


    ^(1) Numărul actualizat cuprinde şi notarii publici suspendaţi.
    ^(2) 1 notar public numit în Slobozia şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Costache Oana Cristina din 17.03.2014;
    1 notar public numit în Piteşti şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Stănişor Dumitru Emilian din 7.10.2019;
    1 notar public numit în Câmpulung şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Miliari Mihai Alexandru din 17.05.2019;
    1 notar public numit în Curtea de Argeş şi asociat pe durată nedeterminată în Piteşti: Vasiliu Cezar Mihai din 7.06.2016;
    1 notar public numit în Băbeni şi asociat pe durată nedeterminată în Piteşti: Dobrin Elena Cristina din 7.06.2016;
    1 notar public numit în Ştefăneşti şi asociat până la 17.01.2023 în Bucureşti: Vorniceanu-Vidraşcu Cristina din 21.11.2017;
    1 notar public numit în Huşi, Camera Notarilor Publici Iaşi, şi asociat pe durată nedeterminată în Piteşti: Lazăr Elena-Iulia din 20.06.2019;
    1 notar public numit în Leordeni şi asociat pe 2 ani în Bucureşti: Duminică Radu Mihai din 30.03.2020;
    1 notar public numit în Costeşti şi asociat până la 1.09.2025 în Piteşti: Mihăilescu Andra-Cristina-Daniela din 15.10.2020.


    ANEXA 12

    XII. Camera Notarilor Publici Ploieşti

┌────┬─────────┬──────────────┬────────────┬───────────┬────────────┬─────────────┬─────────────┐
│ │ │ │ │ │ │Numărul │ │
│ │ │ │ │ │ │posturilor │ │
│ │ │ │ │ │Numărul │vacante │ │
│ │ │ │ │Numărul │posturilor │destinate │Numărul │
│Nr. │ │Circumscripţia│ │posturilor │ocupate de │judecătorilor│notarilor │
│crt.│Judeţul │judecătoriei │Localitatea │actualizate│notari │de la Înalta │publici │
│ │ │ │ │în anul │publici în │Curte de │suspendaţi │
│ │ │ │ │2020 │funcţie în │Casaţie şi │ │
│ │ │ │ │ │anul 2020 │Justiţie │ │
│ │ │ │ │ │ │pentru anul │ │
│ │ │ │ │ │ │2020 │ │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Gâlea Ion │
│ │ │ │ │ │ │ │2. Botezatu │
│ │ │ │ │ │ │ │I. Ion │
│1. │Prahova │Ploieşti │Ploieşti │43^(1) │39^(2) │- │3. Dumitrache│
│ │ │ │ │ │ │ │Paula │
│ │ │ │ │ │ │ │4. Fraţian │
│ │ │ │ │ │ │ │Iris-Victoria│
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Plopeni │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Sângeru │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Şirna │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Dumbrava │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Ariceştii │- │-^(2) │- │- │
│ │ │ │Rahtivani │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Valea │1 │1^(2) │- │- │
│ │ │ │Călugărească│ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Balta │- │-^(2) │- │- │
│ │ │ │Doamnei │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Gorgota │- │- │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Apostolache │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Vâlcăneşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Urlaţi │1^(1) │-^(2) │- │1. Anton │
│ │ │ │ │ │ │ │Georgeta │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │Câmpina │Câmpina │6 │6^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Băicoi │1 │1^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Breaza │1 │1^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Filipeştii │1 │1^(2) │- │- │
│ │ │ │de Pădure │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │Mizil │Mizil │2 │2^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │Sinaia │Buşteni │2 │2 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Sinaia │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Azuga │1 │1^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Comarnic │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │Vălenii de │Vălenii de │4 │4 │- │- │
│ │ │Munte │Munte │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Bălţeşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Slănic │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Măneciu │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Starchiojd │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │Total │ │ │68^(1) │63^(2) │- │5 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│2. │Buzău │Buzău │Buzău │19 │19 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Beceni │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. │
│ │ │ │Costeşti │1^(1) │- │- │Szentpetery │
│ │ │ │ │ │ │ │Elena │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Mărăcineni │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Poşta Câlnău│- │- │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Săruleşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Săhăteni │- │- │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Tisău │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Verneşti │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │Pătârlagele │Pătârlagele │2 │2^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Nehoiu │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │Pogoanele │Pogoanele │2 │2 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Brădeanu │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │Râmnicu Sărat │Râmnicu │5 │5 │- │- │
│ │ │ │Sărat │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Buda │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Cochirleanca│- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │Total │ │ │32^(1) │31^(2) │- │1 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Albu │
│ │ │ │ │ │ │ │Aurelia Madis│
│3. │Dâmboviţa│Târgovişte │Târgovişte │24^(1) │21^(2) │- │2. Bucaleţ │
│ │ │ │ │ │ │ │Loredana │
│ │ │ │ │ │ │ │3. Finteanu │
│ │ │ │ │ │ │ │Delia Elena │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Cojasca │1^(1) │-^(2) │- │1. Iliescu │
│ │ │ │ │ │ │ │Dana Raluca │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Finta │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Bilciureşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Dragomireşti│1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Pucheni │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Niculeşti │1 │1 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Văleni │- │-^(2) │- │- │
│ │ │ │Dâmboviţa │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Malu cu │- │-^(2) │- │- │
│ │ │ │Flori │ │ │ │ │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │Răcari │Răcari │3^(1) │2 │- │1. Nuţă Ana │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Crevedia │3^(1) │2 │- │1. Voicu │
│ │ │ │ │ │ │ │Maria Laura │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Titu │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Potlogi │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │Pucioasa │Pucioasa │2 │2 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Fieni │2 │2 │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┼────────────┼───────────┼────────────┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Moroeni │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────┼──────────────┴────────────┼───────────┴┬───────┬───┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │Găeşti │Găeşti │3 │3^ │- │- │
│ │ │ │ │ │(2)│ │ │
├────┼─────────┼───────────────────────────┼────────────┼───────┼───┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Corbii Mari │- │-^ │- │- │
│ │ │ │ │ │(2)│ │ │
├────┼─────────┼───────────────────────────┼────────────┼───────┼───┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Petreşti │2 │2 │- │- │
├────┼─────────┼───────────────────────────┼────────────┼───────┼───┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Ludeşti │- │-^ │- │- │
│ │ │ │ │ │(2)│ │ │
├────┼─────────┼───────────────────────────┼────────────┼───────┼───┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │Moreni │Moreni │4 │4 │- │- │
├────┼─────────┼───────────────────────────┼────────────┼───────┼───┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Ocniţa │- │-^ │- │- │
│ │ │ │ │ │(2)│ │ │
├────┼─────────┼───────────────────────────┼────────────┼───────┼───┼─────────────┼─────────────┤
│ │ │ │Dărmăneşti │- │-^ │- │- │
│ │ │ │ │ │(2)│ │ │
├────┼─────────┼───────────────────────────┼────────────┼───────┼───┼─────────────┼─────────────┤
│ │Total │ │ │46^(1) │40^│- │6 │
│ │judeţ │ │ │ │(2)│ │ │
├────┼─────────┼───────────────────────────┼────────────┼───────┼───┼─────────────┼─────────────┤
│ │TOTAL │ │ │ │134│ │ │
│ │CAMERĂ │ │ │146^(1)│^ │- │12 │
│ │ │ │ │ │(2)│ │ │
└────┴─────────┴───────────────────────────┴────────────┴───────┴───┴─────────────┴─────────────┘


    ^(1) Numărul actualizat cuprinde şi notarii publici suspendaţi.
    ^(2) 1 notar public numit în Ploieşti şi asociat pe 3 ani în Bucureşti: Feig Salişen din 9.04.2020;
    1 notar public numit în Apostolache şi asociat pe durată nedeterminată în Ploieşti: David Livia din 25.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploieşti nr. 14/22.02.2013;
    1 notar public numit în Săruleşti şi asociat pe 10 ani în Bucureşti: Nicolae Balaş Didina din 11.08.2016;
    1 notar public numit în Găeşti şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Dincă Andreia Georgiana din 29.05.2013;
    1 notar public numit în Azuga şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Polihovici Daniela din 29.06.2016;
    1 notar public numit în Azuga şi asociat până la 17.04.2023 în Măgurele, Camera Notarilor Publici Bucureşti: Ciuhan Anca Alexandra din 24.06.2020;
    1 notar public numit în Văleni Dâmboviţa şi asociat pe durată nedeterminată în Târgovişte: Neacşu Anca Nicoleta din 8.10.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploieşti nr. 94/15.12.2017;
    1 notar public numit în Corbii Mari şi asociat pe durată nedeterminată în Petreşti: Neagu Mihaela din 18.09.2012;
    1 notar public numit în Cochirleanca şi asociat pe durată nedeterminată în (Camera Notarilor Publici Bucureşti): Stoica Ana Maria din 9.10.2019;
    1 notar public numit în Mărăcineni şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Vişinoiu Bogdan din 16.05.2017;
    1 notar public numit în Mărăcineni şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Horgea Cristian Octavian din 5.12.2019;
    1 notar public numit în Finta şi asociat până la 1.02.2023 în Târgovişte: Stoicescu Elena Cristina din 7.02.2020- conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploieşti nr. 10/31.01.2020;
    1 notar public numit în Brădeanu şi asociat pe durată nedeterminată în Ploieşti: Dobre Stelorian Daniel din 30.12.2014;
    1 notar public numit în Bacău, Camera Notarilor Publici Bacău, şi asociat pe durată nedeterminată în Buzău: Ioniţă Gheorghe din 4.03.2020;
    1 notar public numit în Târgovişte şi asociat pe durată nedeterminată în Ploieşti: Călin Magdalena din 11.04.2013;
    1 notar public numit în Târgovişte şi asociat pe durată nedeterminată în Ploieşti: Neculae Diana din 26.03.2015;
    1 notar public numit în Târgovişte şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Niţu Cristina Georgeta din 29.07.2014;
    1 notar public numit în Dărmăneşti şi asociat pe durată nedeterminată în Moreni: Fieraru Romulus Mihai din 23.05.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploieşti nr. 38/20.05.2016;
    1 notar public numit în Ariceştii Rahtivani şi asociat pe 10 ani în Ploieşti: Popescu Delia Elena din 27.11.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploieşti nr. 63/14.11.2014;
    1 notar public numit în Dumbrava şi asociat pe durată nedeterminată în Ploieşti: Tudose George Radu din 2.02.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploieşti nr. 1/27.01.2017;
    1 notar public numit în Pucheni şi asociat pe durată nedeterminată în Târgovişte: Tudor Vlad Pompiliu Lucian din 20.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploieşti nr. 17/22.02.2013;
    1 notar public numit în Malu cu Flori şi asociat pe 20 ani în Târgovişte: Ştefan Irina Georgiana din 27.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploieşti nr. 13/22.02.2013;
    1 notar public numit în Câmpina şi asociat pe durată nedeterminată în Ploieşti: Cursaru Nicolae Radu din 25.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploieşti nr. 16/22.02.2013;
    1 notar public numit în Balta Doamnei şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Surdescu Oana din 10.05.2013;
    1 notar public numit în Mizil şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Terzea Matei Tiberiu din 22.05.2013;
    1 notar public numit în Măneciu şi asociat până la 17.02.2022 în Vălenii de Munte: Codescu Ana Gabriela din 2.03.2017;
    1 notar public numit în Titu şi asociat pe 5 ani în Răcari: Cojocaru Maria din 25.05.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploieşti nr. 37/26.04.2017;
    1 notar public numit în Valea Călugărească şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Ciuhan Tudor Lucian din 15.06.2016;
    1 notar public numit în Filipeştii de Pădure şi asociat pe durată nedeterminată în Ploieşti: Barbu Maria Mădălina din 15.06.2016;
    1 notar public numit în Moroeni şi asociat pe durată nedeterminată în Ploieşti: Ivan Ştefan din 25.05.2016;
    1 notar public numit în Beceni şi asociat pe durată nedeterminată în Constanţa: Dimancea Anda Denisa din 19.09.2016;
    1 notar public numit în Cojasca şi asociat pe 3 ani în Lugoj, Camera Notarilor Publici Timişoara: Melciu Cristina Janina din 31.01.2018;
    1 notar public numit în Pătârlagele şi asociat pe durată nedeterminată în Râmnicu Sărat: Boiangiu Sandra Maria din 31.01.2018;
    1 notar public numit în Băicoi şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Dejanu Alexandru Nicolae din 5.04.2018;
    1 notar public numit în Săruleşti şi asociat pe durată nedeterminată în Târgovişte: Drăgan Eduard-Sorin-Sebastian din 8.03.2018;
    1 notar public numit în Ocniţa şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Miclescu Răzvan Cristian din 9.03.2020;
    1 notar public numit în Vâlcăneşti şi asociat pe durată nedeterminată în Voluntari, Camera Notarilor Publici Bucureşti: Stratan Ioana Teodora din 17.04.2018;
    1 notar public numit în Titu şi asociat pe durată nedeterminată în Ploieşti: Dan Oliviu Vasilică din 23.02.2017;
    1 notar public numit în Starchiojd şi asociat pe durată nedeterminată în Ploieşti: Fraţian Eugen Iuliu din 13.08.2018;
    1 notar public numit în Potlogi şi asociat pe 5 ani în Bucureşti: Trifu Larisa Luciana din 21.09.2020;
    1 notar public numit în Piatra-Neamţ, Camera Notarilor Publici Bacău, şi asociat pe 5 ani în Buzău: Manole Andra-Elena din 10.04.2019;
    1 notar public numit în Movila Miresii, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe durată nedeterminată în Târgovişte: Genoiu Ilioara din 24.04.2019;
    1 notar public numit în Gropeni, Camera Notarilor Publici Galaţi, şi asociat pe 5 ani în Vălenii de Munte: Constantin Aida din 18.06.2020;
    1 notar public numit în Urlaţi şi asociat pe durată nedeterminată în Ploieşti: Mânzicu Corina-Mihaela din 16.01.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploieşti nr. 79/13.12.2013;
    1 notar public numit în Breaza şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Harasciuc Cecilia din 14.03.2019;
    1 notar public numit în Şirna şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Dinu Vlad Alexandru din 30.01.2020;
    1 notar public numit în Bilciureşti şi asociat pe 5 ani în Constanţa: Goşu Tania din 4.03.2020;
    1 notar public numit în Tisău şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Cătălin Alexandru din 27.03.2020;
    1 notar public numit în Bălţeşti şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Bratu-Gheorghe Cătălina-Mihaela din 19.11.2020.


    ANEXA 13

    XIII. Camera Notarilor Publici Suceava

┌────┬────────┬──────────────┬───────────┬───────────┬──────────┬─────────────┬──────────┐
│ │ │ │ │ │ │Numărul │ │
│ │ │ │ │ │ │posturilor │ │
│ │ │ │ │ │Numărul │vacante │ │
│ │ │ │ │Numărul │posturilor│destinate │Numărul │
│Nr. │ │Circumscripţia│ │posturilor │ocupate de│judecătorilor│notarilor │
│crt.│Judeţul │judecătoriei │Localitatea│actualizate│notari │de la Înalta │publici │
│ │ │ │ │în anul │publici în│Curte de │suspendaţi│
│ │ │ │ │2020 │funcţie în│Casaţie şi │ │
│ │ │ │ │ │anul 2020 │Justiţie │ │
│ │ │ │ │ │ │pentru anul │ │
│ │ │ │ │ │ │2020 │ │
├────┼────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│1. │Suceava │Suceava │Suceava │19^(1) │18 │- │1. Perju │
│ │ │ │ │ │ │ │Pavel │
├────┼────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Vereşti │1 │1 │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Câmpulung │Câmpulung │7 │7 │- │- │
│ │ │Moldovenesc │Moldovenesc│ │ │ │ │
├────┼────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Fălticeni │Fălticeni │7^(1) │6 │- │1. Apostol│
│ │ │ │ │ │ │ │Ştefan │
├────┼────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Dolhasca │1 │1 │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Rădăuţi │Rădăuţi │11^(1) │10 │- │1. Fomin │
│ │ │ │ │ │ │ │Larisa │
├────┼────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. │
│ │ │ │Milişăuţi │1^(1) │-^(2) │- │Cozgarea │
│ │ │ │ │ │ │ │Bogdan │
│ │ │ │ │ │ │ │Ionuţ │
├────┼────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Olarean│
│ │ │ │Siret │2^(1) │1^(2) │- │Andra │
│ │ │ │ │ │ │ │Alina │
├────┼────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Vatra │ │ │ │1. │
│ │ │Vatra Dornei │Dornei │5^(1) │4^(2) │- │Nechifor │
│ │ │ │ │ │ │ │Nadina │
├────┼────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Broşteni │1 │1 │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Gura Humorului│Gura │2 │2 │- │- │
│ │ │ │Humorului │ │ │ │ │
├────┼────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │Total │ │ │57^(1) │51^(2) │- │6 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. │
│ │ │ │ │ │ │ │Popovici │
│ │ │ │ │ │ │ │Cristian │
│2. │Botoşani│Botoşani │Botoşani │19^(1) │17 │- │Dan │
│ │ │ │ │ │ │ │2. Marta │
│ │ │ │ │ │ │ │Iulia │
│ │ │ │ │ │ │ │Cezara │
├────┼────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Bucecea │1 │1 │- │ │
├────┼────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Flămânzi │1^(1) │- │- │1. Lazăr │
│ │ │ │ │ │ │ │Daniela │
├────┼────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │ │Truşeşti │1 │1^(2) │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Darabani │Darabani │2 │2 │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Dorohoi │Dorohoi │5 │5 │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │ │Săveni │Săveni │2 │2 │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │Total │ │ │31^(1) │28^(2) │- │3 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼────────┼──────────────┼───────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │TOTAL │ │ │88^(1) │79^(2) │- │9 │
│ │CAMERĂ │ │ │ │ │ │ │
└────┴────────┴──────────────┴───────────┴───────────┴──────────┴─────────────┴──────────┘


    ^(1) Numărul actualizat cuprinde şi notarii publici suspendaţi.
    ^(2) 1 notar public numit în Vatra Dornei şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Ştefan Loredana Anca din 23.09.2020;
    1 notar public numit în Siret şi asociat pe 5 ani în Suceava: Curcă Gabriela Iuliana din 11.08.2016;
    1 notar public numit în Milişăuţi şi asociat pe 10 ani în Siret: Suraki Elena din 8.05.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Suceava nr. 19/7.05.2019;
    1 notar public numit în Truşeşti şi asociat până la data de 31.12.2024 în Bucureşti: Aristotel Ştefania Georgia din 24.12.2019;
    1 notar public numit în Afumaţi, Camera Notarilor Publici Bucureşti, şi asociat pe durată nedeterminată în Botoşani: Stanciu-Şfaiţer Ecaterina-Roxana din 15.11.2019;
    1 notar public numit în Vatra Dornei şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Popescu Cornelia din 23.03.2020.


    ANEXA 14

    XIV. Camera Notarilor Publici Târgu Mureş

┌────┬────────┬──────────────┬──────────────┬───────────┬──────────┬─────────────┬────────────┐
│ │ │ │ │ │ │Numărul │ │
│ │ │ │ │ │ │posturilor │ │
│ │ │ │ │ │Numărul │vacante │ │
│ │ │ │ │Numărul │posturilor│destinate │Numărul │
│Nr. │ │Circumscripţia│ │posturilor │ocupate de│judecătorilor│notarilor │
│crt.│Judeţul │judecătoriei │Localitatea │actualizate│notari │de la Înalta │publici │
│ │ │ │ │în anul │publici în│Curte de │suspendaţi │
│ │ │ │ │2020 │funcţie în│Casaţie şi │ │
│ │ │ │ │ │anul 2020 │Justiţie │ │
│ │ │ │ │ │ │pentru anul │ │
│ │ │ │ │ │ │2020 │ │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│1. │Mureş │Târgu Mureş │Târgu Mureş │40 │40 │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Acăţari │1^(1) │-^(2) │- │1. Naşca-Dan│
│ │ │ │ │ │ │ │Anca-Teodora│
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Ceuaşu de │- │-^(2) │- │- │
│ │ │ │Câmpie │ │ │ │ │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Gorneşti │- │-^(2) │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Glodeni │- │-^(2) │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Miercurea │1 │1 │- │- │
│ │ │ │Nirajului │ │ │ │ │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Band │- │-^(2) │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Ernei │- │-^(2) │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Crăciuneşti │- │- │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Ogra │- │- │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Râciu │1 │1 │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Sâncraiu de │- │-^(2) │- │- │
│ │ │ │Mureş │ │ │ │ │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Sângeorgiu de │2 │2 │- │- │
│ │ │ │Mureş │ │ │ │ │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Sântana de │- │-^(2) │- │- │
│ │ │ │Mureş │ │ │ │ │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Ciocea │
│ │ │ │Şăulia │1^(1) │- │- │Veronica │
│ │ │ │ │ │ │ │Maria │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Ungheni │2 │2 │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Grigore │
│ │ │Târnăveni │Târnăveni │6^(1) │5 │- │Daniela │
│ │ │ │ │ │ │ │Maria │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │Luduş │Luduş │4^(1) │3^(2) │- │1. Révész │
│ │ │ │ │ │ │ │Ana-Damiana │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Iernut │- │-^(2) │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Oproiescu│
│ │ │ │ │ │ │ │Cătălin │
│ │ │ │Sărmaşu │2^(1) │-^(2) │- │Florin │
│ │ │ │ │ │ │ │2. Costin │
│ │ │ │ │ │ │ │Anca Angela │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │Sighişoara │Sighişoara │6 │6^(2) │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Daneş │1 │1 │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Sângeorgiu de │1 │1 │- │- │
│ │ │ │Pădure │ │ │ │ │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Sovata │1 │1^(2) │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │Reghin │Deda │- │-^(2) │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Gurghiu │- │-^(2) │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Reghin │6 │6^(2) │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │Total │ │ │75^(1) │69^(2) │- │6 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│2. │Harghita│Miercurea-Ciuc│Miercurea-Ciuc│15^(1) │14^(2) │- │1. Vargha │
│ │ │ │ │ │ │ │Ştefan │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Bălan │- │-^(2) │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Lunca de Jos │1^(1) │- │- │1. Vargha │
│ │ │ │ │ │ │ │Lilla │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Sânsimion │- │-^(2) │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │Odorheiu │Cristuru │1 │1 │- │- │
│ │ │Secuiesc │Secuiesc │ │ │ │ │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Odorheiu │10^(1) │9^(2) │- │1. Rozsa │
│ │ │ │Secuiesc │ │ │ │Balazs │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Brădeşti │1 │1 │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Vlăhiţa │- │–^(2) │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │Gheorgheni │Gheorgheni │4 │4 │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Ditrău │- │-^(2) │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │Topliţa │Topliţa │5 │5^(2) │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │ │ │Borsec │- │-^(2) │- │- │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │Total │ │ │37^(1) │34^(2) │- │3 │
│ │judeţ │ │ │ │ │ │ │
├────┼────────┼──────────────┼──────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼────────────┤
│ │TOTAL │ │ │112^(1) │103^(2) │- │9 │
│ │CAMERĂ │ │ │ │ │ │ │
└────┴────────┴──────────────┴──────────────┴───────────┴──────────┴─────────────┴────────────┘


    ^(1) Numărul actualizat cuprinde şi notarii publici suspendaţi.
    ^(2) 1 notar public numit în Sântana de Mureş şi asociat până la 4.02.2038 în Târgu Mureş: Holbach Anna Maria din 24.04.2013;
    1 notar public numit în Topliţa şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Popescu Ana Maria din 12.07.2016;
    1 notar public numit în Miercurea Ciuc şi asociat pe durată nedeterminată în Odorheiu Secuiesc: Ferencz Palhegyi Tamas din 11.03.2013;
    1 notar public numit în Sovata şi asociat pe durată nedeterminată în Ungheni: Chişiu Adria Ioana din 20.03.2013;
    1 notar public numit în Sovata şi asociat pe durată nedeterminată în Târgu Mureş: Nagy Szilard Istvan din 18.03.2016;
    1 notar public numit în Band şi asociat pe durată nedeterminată în Târgu Mureş: Benţa Andrea Loredana din 17.09.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Târgu Mureş nr. 37/3.09.2015;
    1 notar public numit în Borsec şi asociat pe 25 ani în Voluntari, Camera Notarilor Publici Bucureşti: Munteanu Ovidiu Lazăr din 28.01.2013;
    1 notar public numit în Ceuaşu de Câmpie şi asociat pe durată nedeterminată în Târgu Mureş: Dan Alin Adrian din 15.04.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Târgu Mureş nr. 15/6.03.2013;
    1 notar public numit în Gorneşti şi asociat pe 5 ani în Târgu Mureş: Baciu Pop Diana Laura din 30.03.2018 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Târgu Mureş nr. 13/23.03.2018;
    1 notar public numit în Ernei şi asociat pe 5 ani în Târgu Mureş: Gál-Mihăescu Ioana Laura din 30.03.2018 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Târgu Mureş nr. 13/23.03.2018;
    1 notar public numit în Glodeni şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Ilcaş Laura Mihaela din 2.07.2013;
    1 notar public numit în Ditrău şi asociat pe durată nedeterminată în Miercurea-Ciuc: Vîlcan Adrian Dan din 4.07.2012;
    1 notar public numit în Sânsimion şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Buteanu Andra Ioana din 2.07.2013;
    1 notar public numit în Sâncraiu de Mureş şi asociat pe durată nedeterminată în Târgu Mureş: Toma Valentina din 25.07.2012;
    1 notar public numit în Sărmaşu şi asociat pe durată nedeterminată în Luduş: Man Adriana din 8.04.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Târgu Mureş nr. 10/15.02.2014;
    1 notar public numit în Bălan şi asociat pe durată nedeterminată în Târgu Mureş: Boerescu Andreea din 20.05.2016;
    1 notar public numit în Deda şi asociat pe durată nedeterminată în Târgu Mureş: Chirilă Ana Maria din 29.12.2016;
    1 notar public numit în Vlăhiţa şi asociat pe durată nedeterminată în Târgu Mureş: Danci-Baziotis Petru Pavel din 12.04.2017;
    1 notar public numit în Sighişoara şi asociat pe 5 ani in Târgu Mureş: Pintya Andrea din 15.06.2017;
    1 notar public numit în Gurghiu şi asociat pe durată nedeterminată in Târgu Mureş: Pop Oana-Alina din 22.07.2014;
    1 notar public numit în Iernut şi asociat pe durată nedeterminată în Sângeorgiu de Mureş: Nyaradi Daniela din 9.05.2019;
    1 notar public numit în Luduş şi asociat pe durată nedeterminată în Târgu Mureş: Moldovan Maria din 23.12.2013;
    1 notar public numit în Reghin şi asociat pe durată nedeterminată în Târgu Mureş: Şuş Cornelia din 1.09.2017;
    1 notar public numit în Odorheiu Secuiesc şi asociat pe durată nedeterminată în Bucureşti: Udrescu Corina Maria din 18.03.2020.


    ANEXA 15

    XV. Camera Notarilor Publici Timişoara

┌────┬─────────────┬──────────────┬─────────────┬───────────┬──────────┬─────────────┬───────────┐
│ │ │ │ │ │ │Numărul │ │
│ │ │ │ │ │ │posturilor │ │
│ │ │ │ │ │Numărul │vacante │ │
│ │ │ │ │Numărul │posturilor│destinate │Numărul │
│Nr. │ │Circumscripţia│ │posturilor │ocupate de│judecătorilor│notarilor │
│crt.│Judeţul │judecătoriei │Localitatea │actualizate│notari │de la Înalta │publici │
│ │ │ │ │în anul │publici în│Curte de │suspendaţi │
│ │ │ │ │2020 │funcţie în│Casaţie şi │ │
│ │ │ │ │ │anul 2020 │Justiţie │ │
│ │ │ │ │ │ │pentru anul │ │
│ │ │ │ │ │ │2020 │ │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Graur │
│ │ │ │ │ │ │ │Ioana │
│1. │Timiş │Timişoara │Timişoara │99^(1) │97 │- │Roxana │
│ │ │ │ │ │ │ │2. Petriş │
│ │ │ │ │ │ │ │Daria │
│ │ │ │ │ │ │ │Lăcrimioara│
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Biled │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Becicherecu │- │-^(2) │- │- │
│ │ │ │Mic │ │ │ │ │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Bucovăţ │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Cenei │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Dudeştii Noi │1 │1 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Jimbolia │1 │1 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Giarmata │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Giroc │2 │2 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Peciu Nou │1 │1 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Pişchia │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Recaş │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Remetea Mare │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Satchinez │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Sânmihaiu │- │-^(2) │- │- │
│ │ │ │Român │ │ │ │ │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Săcălaz │1 │1 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Sânandrei │1 │1 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Şag │1 │1 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Maşloc │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Moşniţa Nouă │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Orţişoara │1 │1 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Dumbrăviţa │3 │3 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Ghiroda │2 │2^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │Deta │Deta │3 │3 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Ciacova │1 │1 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Jebel │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │Făget │Făget │2 │2 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Boar │
│ │ │Lugoj │Lugoj │9^(1) │8^(2) │- │Flavius │
│ │ │ │ │ │ │ │Alexandru │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Buziaş │1 │1^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Găvojdia │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Topolovăţu │- │-^(2) │- │- │
│ │ │ │Mare │ │ │ │ │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │Sânnicolau │Sânnicolau │4 │4 │- │- │
│ │ │Mare │Mare │ │ │ │ │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Lenauheim │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │Total judeţ │ │ │133^(1) │130^(2) │- │3 │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│2. │Arad │Arad │Arad │44 │44 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Livada │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Macea │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Pecica │2 │2 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Iancu │
│ │ │ │Curtici │2^(1) │1 │- │Ramona │
│ │ │ │ │ │ │ │Camelia │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Peregu Mare │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Vladimirescu │2 │2 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Vinga │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Nădlac │1 │1^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Şiria │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Şofronea │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Matias │
│ │ │ │Zimandu Nou │1^(1) │-^(2) │- │Olimpia │
│ │ │ │ │ │ │ │Monica │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Fântânele │1 │1^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Felnac │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Zădăreni │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Şagu │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Galşa │1 │1^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Iratoşu │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Secusigiu │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │Chişineu-Criş │Chişineu-Criş│4^(1) │3 │- │1. Cioară │
│ │ │ │ │ │ │ │Mihaela │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Şepreuş │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Şimand │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Sântana │2 │2 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │ │ │ │ │1. Ciachir │
│ │ │Gurahonţ │Gurahonţ │2^(1) │1 │- │Adrian │
│ │ │ │ │ │ │ │Petru │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Sebiş │2 │2 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │Ineu │Ineu │3 │3^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Pâncota │1 │1 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │Lipova │Lipova │3 │3 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Săvârşin │1 │1 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │Total judeţ │ │ │72^(1) │68^(2) │- │4 │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│3. │Caraş-Severin│Reşiţa │Reşiţa │7 │7^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Bocşa │1 │1 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Fârliug │1^(1) │- │- │1. Lupu │
│ │ │ │ │ │ │ │Oana Raluca│
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Ramna │1 │1 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │Caransebeş │Caransebeş │8 │8 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Cornea │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Oţelu Roşu │1 │1 │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Băile │1 │1 │- │- │
│ │ │ │Herculane │ │ │ │ │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Slatina-Timiş│- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Teregova │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │Oraviţa │Oraviţa │2 │2^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Bozovici │2 │2^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │ │Ciuchici │- │-^(2) │- │- │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │ │Moldova Nouă │Moldova Nouă │2^(1) │1 │- │1. Mănescu │
│ │ │ │ │ │ │ │Nicolae │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │Total judeţ │ │ │26^(1) │24^(2) │- │2 │
├────┼─────────────┼──────────────┼─────────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼───────────┤
│ │TOTAL CAMERĂ │ │ │231^(1) │222^(2) │- │9 │
└────┴─────────────┴──────────────┴─────────────┴───────────┴──────────┴─────────────┴───────────┘


    ^(1) Numărul actualizat cuprinde şi notarii publici suspendaţi.
    ^(2) 1 notar public numit în Becicherecu Mic şi asociat pe durată nedeterminată în Timişoara: Petrişor Anca Diana din 20.03.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 8/21.02.2017;
    1 notar public numit în Becicherecu Mic şi asociat pe durată nedeterminată în Timişoara: Heiman Anita din 2.09.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 58/27.08.2019;
    1 notar public numit în Biled şi asociat pe 3 ani în Timişoara: Cuc Maria Cosmina din 18.10.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 59/27.08.2019;
    1 notar public numit în Bozovici şi asociat pe 7 ani în Cluj-Napoca: Diaconu Tudor-Daniel din 27.10.2020;
    1 notar public numit în Bucovăţ şi asociat pe durată nedeterminată în Dumbrăviţa: Bărdaş Silviu Dan din 3.05.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 35/23.04.2019;
    1 notar public numit în Buziaş şi asociat pe durată nedeterminată în Timişoara: Albu Adrian Caius din 28.03.2014;
    1 notar public numit în Cenei şi asociat pe durată nedeterminată în Timişoara: Incze Timea din 5.07.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 28/25.05.2016;
    1 notar public numit în Ciuchici şi asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Harosa Romana din 5.04.2018;
    1 notar public numit în Cojasca, Camera Notarilor Publici Ploieşti, şi asociat pe 3 ani în Lugoj: Melciu Cristina Janina din 31.01.2018;
    1 notar public numit în Cornea şi asociat pe durată nedeterminată în Sibiu, Camera Notarilor Publici Alba: Budescu Eveline Carmen din 5.04.2018;
    1 notar public numit în Derna, Camera Notarilor Publici Oradea, şi asociat până la data de 31.12.2022 în Timişoara: Caracioni Carla Karina din 21.03.2018;
    1 notar public numit în Fântânele şi asociat pe 5 ani în Timişoara: Doroş Alexandru Victor din 16.06.2016;
    1 notar public numit în Felnac şi asociat pe durată nedeterminată în Arad: Pop Flueraş Flavia Bianca din 14.12.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 56/15.11.2017;
    1 notar public numit în Galşa şi asociat pe durată nedeterminată în Arad: Morariu Camelia Monica din 23.01.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 3/16.01.2014;
    1 notar public numit în Găvojdia şi asociat pe durată nedeterminată în Livada, Camera Notarilor Publici Oradea: Fărcaş Claudia-Dana din 8.05.2018;
    1 notar public numit în Ghiroda şi asociat pe durată nedeterminată în Timişoara: Românu Remus din 27.10.2020;
    1 notar public numit în Ghiroda şi asociat pe durată nedeterminată în Timişoara: Velciov Răzvan Lucian din 5.11.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 67/29.10.2019;
    1 notar public numit în Giarmata şi asociat până la data de 27.01.2023 în Timişoara: Nistor Adina din 22.01.2020 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 1/20.01.2020;
    1 notar public numit în Ineu şi asociat pe durată nedeterminată în Arad: Costea Andrei Gabriel din 23.12.2013;
    1 notar public numit în Ineu şi asociat pe durată nedeterminată în Sebeş: Ţole Eulalia Daliana din 23.01.2015;
    1 notar public numit în Iratoşu şi asociat pe durată nedeterminată în Arad: Radu Irina Ioana din 7.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 10/19.02.2013;
    1 notar public numit în Jebel şi asociat pe durată nedeterminată în Timişoara: Vinter Ciprian Ovidiu din 27.10.2020;
    1 notar public numit în Lenauheim şi asociat pe durată nedeterminată în Sânnicolau Mare: Frunză Alexandra Emilia din 5.11.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 68/29.10.2019;
    1 notar public numit în Livada şi asociat pe durată nedeterminată în Arad: Câmpan Mihai din 7.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 10/19.02.2013;
    1 notar public numit în Livada şi asociat pe durată nedeterminată în Arad: Huplea Raul Andrei din 11.07.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 25/25.05.2016;
    1 notar public numit în Lugoj şi asociat pe durată nedeterminată în Ghiroda: Ploscaru Oana Daniela din 26.06.2019;
    1 notar public numit în Lugoj şi asociat pe durată nedeterminată în Timişoara: Stănciuc Bogdan Alexandru din 22.03.2017;
    1 notar public numit în Lugoj şi asociat pe 2 ani în Timişoara: Meici Anamaria Claudia din 15.01.2019;
    1 notar public numit în Lugoj şi asociat pe durată nedeterminată în Timişoara: Manda Daniela din 29.06.2020;
    1 notar public numit în Macea şi asociat pe durată nedeterminată în Timişoara: Pop Maria Alexandra din 27.10.2020;
    1 notar public numit în Maşloc şi asociat pe durată nedeterminată în Timişoara: Românu Claudiu Valentin din 27.10.2020;
    1 notar public numit în Moşniţa Nouă şi asociat pe durată nedeterminată în Timişoara: Bucur Andreea Diana din 5.12.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 61/12.11.2013;
    1 notar public numit în Nădlac şi asociat pe durată nedeterminată în Arad: Reisz Medre Nadia Monica din 9.12.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 58/12.11.2013;
    1 notar public numit în Oraviţa şi asociat pe durată nedeterminată în Bozovici: Creţu Gheorghe din 30.03.2018 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 48/28.03.2018;
    1 notar public numit în Peregu Mare şi asociat pe durată nedeterminată în Timişoara: Ilinca Iulia din 30.01.2018;
    1 notar public numit în Pişchia şi asociat pe durată nedeterminată în Timişoara: Cimpoeşu Simona Alina din 5.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 9/19.02.2013;
    1 notar public numit în Recaş şi asociat până la data de 2.12.2022 în Timişoara: Ţăran Cătălina Rodica din 25.05.2020;
    1 notar public numit în Remetea Mare şi asociat pe 5 ani în Timişoara: Ciucă-Herdi Maria Snejana din 11.11.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 55/27.08.2019;
    1 notar public numit în Reşiţa şi asociat pe durată nedeterminată în Arad: Iuga Cristinel din 12.04.2017;
    1 notar public numit în Reşiţa şi asociat pe durată nedeterminată în Timişoara: Ştefănigă Marinela din 23.04.2019;
    1 notar public numit în Satchinez şi asociat pe durată nedeterminată în Timişoara: Dănilă Mircea Liviu din 2.06.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 18/26.04.2016;
    1 notar public numit în Sânmihaiu Român şi asociat pe durată nedeterminată în Timişoara: Miculescu Dănuţ Dorin din 10.04.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 24/6.04.2017;
    1 notar public numit în Sânmihaiu Român şi asociat pe durată nedeterminată în Valu lui Traian, Camera Notarilor Publici Constanţa: Mitroi Cristina din 4.03.2020;
    1 notar public numit în Secusigiu şi asociat pe durată nedeterminată în Timişoara: Fara Leahu Iuliana din 6.04.2020;
    1 notar public numit în Slatina-Timiş şi asociat pe 10 ani în Caransebeş: Schinteie Mariana din 19.11.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 65/23.09.2014;
    1 notar public numit în Şagu şi asociat pe durată nedeterminată în Arad: Reisz Medre Attila din 9.12.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 58/12.11.2013;
    1 notar public numit în Şepreuş şi asociat pe durată nedeterminată în Chişineu-Criş: Cioară Ciprian Mihai din 21.11.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 54/31.10.2013;
    1 notar public numit în Şimand şi asociat până în 1.01.2026 în Sântana: Cadariu Alexandru din 2.12.2020 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 45/17.11.2020;
    1 notar public numit în Şiria şi asociat pe 8 ani în Arad: Păcurariu Radiana Aneta din 8.05.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 9/19.02.2019;
    1 notar public numit în Şofronea şi asociat pe durată nedeterminată în Arad: Fildan Teodora Iulia din 3.09.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 54/26.08.2014;
    1 notar public numit în Teregova şi asociat pe 3 ani în Timişoara: Melciu Ionuţ Alexandru din 21.02.2019;
    1 notar public numit în Topolovăţu Mare şi asociat până la 1.06.2022 în Timişoara: Opriţanu Ovidiu Adrian din 24.03.2017;
    1 notar public numit în Vinga şi asociat pe durată nedeterminată în Arad: Oancea Adina Raluca din 14.12.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 56/15.11.2017;
    1 notar public numit în Zădăreni şi asociat pe durată nedeterminată în Arad: Crişan Alina Marcela din 14.12.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 56/15.11.2017;
    1 notar public numit în Zimandu Nou şi asociat pe durată nedeterminată în Arad: Crişan Alexandra Dana din 14.12.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Timişoara nr. 56/15.11.2017.


    ANEXA 16

    SITUAŢIE
    privind actualizarea numărului posturilor de notar public destinate
    judecătorilor de la Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie pentru anul 2020

┌────┬─────────┬───────────┬──────────┬─────────────┬──────────┐
│ │ │ │ │Posturi │ │
│ │ │ │Nr. │destinate │ │
│ │ │Nr. │posturilor│judecătorilor│ │
│Nr. │Camera │posturilor │ocupate de│de la Înalta │Nr. notari│
│crt.│Notarilor│actualizate│notari în │Curte de │suspendaţi│
│ │Publici │în anul │funcţie în│Casaţie şi │ │
│ │ │2020 │anul 2020 │Justiţie │ │
│ │ │ │ │pentru anul │ │
│ │ │ │ │2020 │ │
├────┼─────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│1 │Alba │146 │139 │- │7 │
│ │Iulia │ │ │ │ │
├────┼─────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│2 │Bacău │103 │93 │- │10 │
├────┼─────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│3 │Braşov │126 │115 │- │11 │
├────┼─────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│4 │Bucureşti│735 │679 │8 │48 │
├────┼─────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│5 │Cluj │210 │205 │1 │4 │
├────┼─────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│6 │Constanţa│152 │146 │- │6 │
├────┼─────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│7 │Craiova │140 │138 │- │2 │
├────┼─────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│8 │Galaţi │136 │126 │- │10 │
├────┼─────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│9 │Iaşi │119 │110 │- │9 │
├────┼─────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│10 │Oradea │105 │98 │- │7 │
├────┼─────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│11 │Piteşti │111 │96 │- │15 │
├────┼─────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│12 │Ploieşti │146 │134 │- │12 │
├────┼─────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│13 │Suceava │88 │79 │- │9 │
├────┼─────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│14 │Târgu │112 │103 │- │9 │
│ │Mureş │ │ │ │ │
├────┼─────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│15 │Timişoara│231 │222 │- │9 │
├────┼─────────┼───────────┼──────────┼─────────────┼──────────┤
│ │TOTAL │2.660 │2.483 │9 │168 │
└────┴─────────┴───────────┴──────────┴─────────────┴──────────┘


    ----

Da, vreau informatii despre produsele Rentrop&Straton. Sunt de acord ca datele personale sa fie prelucrate conform Regulamentul UE 679/2016

Comentarii