ANEXA 1
A. Numirile în funcţia de judecãtor
I. Curtea de Apel Alba Iulia
- doamna Cristina Violeta Calarasu Judecãtoria Hateg;
- domnul Horia-Dorin Cristea Judecãtoria Campeni.
II. Curtea de Apel Bacau
- doamna Raluca Adriana Marinescu Judecãtoria Onesti.
III. Curtea de Apel Bucureşti
- doamna Cecilia Barta Judecãtoria Sectorului 1;
- doamna Sorina Ciobotaru Judecãtoria Videle;
- doamna Simona Maricela Ciurea Judecãtoria Calarasi;
- domnul Gabriel-Danut Comanescu Judecãtoria Sectorului 6;
- doamna Diana-Musata Georgescu Judecãtoria Sectorului 5;
- domnul Robert-Eugen Moise Judecãtoria Buftea.
IV. Curtea de Apel Cluj
- doamna Ramona Avram Judecãtoria Gherla;
- doamna Gabriela Badiu Judecãtoria Nasaud;
- doamna Maria Fagea Judecãtoria Huedin;
- doamna Oana-Maria Petrascu Judecãtoria Nasaud;
- doamna Laura-Maria Petrean Judecãtoria Simleu Silvaniei.
V. Curtea de Apel Constanta
- domnul Razvan Anghel Judecãtoria Medgidia;
- doamna Simona Gheorghe Judecãtoria Tulcea;
- domnul Amer Jabre Judecãtoria Constanta;
- doamna Felicia Marcu Judecãtoria Babadag.
VI. Curtea de Apel Craiova
- doamna Alina Ciolofan Judecãtoria Slatina;
- doamna Maria-Cornelia Dascalu Judecãtoria Orşova;
- doamna Alina-Mihaela Ghebaur Judecãtoria Drobeta-Turnu
Severin;
- doamna Alina-Mariana Scumpieriu Judecãtoria Motru;
- doamna Alina-Manuela Tarus Judecãtoria Targu Carbunesti;
- domnul Dorinel Zoican Judecãtoria Strehaia.
VII. Curtea de Apel Galaţi
- doamna Mariana Haralambe Judecãtoria Galaţi;
- domnul Victor Hortolomei Judecãtoria Tecuci;
- domnul Constantin Nita Judecãtoria Adjud.
VIII. Curtea de Apel Iaşi
- domnul Catalin-Ioan Ciobotaru Judecãtoria Vaslui;
- domnul Romulus Eugen Gherca Judecãtoria Iaşi;
- domnul Razvan Pastila Judecãtoria Barlad;
- doamna Daniela-Elena Zavodnicu Judecãtoria Vaslui.
IX. Curtea de Apel Pitesti
- doamna Delia Andrei Judecãtoria Balcesti;
- doamna Gabriela Apostol Judecãtoria Costesti;
- doamna Mihaela Banu Judecãtoria Horezu;
- doamna Ileana-Ruxandra Danaila Judecãtoria Campulung;
- domnul Catalin-Constantin Mititelu Judecãtoria Balcesti;
- doamna Anda-Mihaela Pluteanu Judecãtoria Campulung;
- doamna Lucia-Mariana Şerban Judecãtoria Dragasani;
- doamna Elena Diana Ungureanu Judecãtoria Pitesti.
X. Curtea de Apel Ploiesti
- domnul Claudiu-Ionut Andrei Judecãtoria Pogoanele;
- domnul Eduard Cristian Ciobotaru Judecãtoria Moreni;
- doamna Simona-Maria Circota Judecãtoria Ploiesti;
- doamna Cristina Laura Lungu Judecãtoria Targoviste.
XI. Curtea de Apel Suceava
- doamna Lacramioara Axinte Judecãtoria Botosani;
- domnul Iulius-Cezar Dumitrescu Judecãtoria Suceava;
- doamna Anca-Petruta Haragus Judecãtoria Suceava;
- doamna Anitta-Maria Herghiligiu Judecãtoria Dorohoi;
- doamna Nicoleta-Carmen Kosa Judecãtoria Suceava;
- doamna Mihaela Surdu Judecãtoria Suceava.
XII. Curtea de Apel Targu Mures
- doamna Maria Iuliana Calugaru Judecãtoria Sighisoara;
- domnul Claudiu Marius Gurlui Judecãtoria Reghin;
- doamna Camelia Neag Judecãtoria Ludus.
XIII. Curtea de Apel Timişoara
- doamna Nicoleta-Minodora Papa Judecãtoria Arad;
- domnul Ştefan Vintieler Judecãtoria Chisineu Cris.
B. Numirile în funcţia de procuror
I. Parchetul de pe lângã Curtea de Apel Alba Iulia
- domnul Vasile Aenoaei Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Alba Iulia;
- domnul Costel-Daniel Chirila Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Alba Iulia;
- doamna Alina-Diana Rasovan Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Hunedoara.
II. Parchetul de pe lângã Curtea de Apel Bacau
- doamna Laura-Nadia Cojocaru Parchetul de pe lângã Judecãtoria Bacau.
III. Parchetul de pe lângã Curtea de Apel Bucureşti
- doamna Dana-Manuela Ana Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Sectorului 1;
- doamna Ileana Mihaela Ancuta Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Sectorului 3;
- domnul George-Daniel Cojocaru Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Giurgiu;
- doamna Alexandrina-Lili Deaconu Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Oltenita;
- doamna Adriana-Ligia Dragan Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Slobozia;
- domnul Cosmin-Mihail Grancea Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Sectorului 4;
- domnul Laurentiu Marius Hetriuc Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Sectorului 5;
- domnul Sandu-Gabriel Iordache Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Sectorului 4;
- doamna Maria-Magdalena Militaru Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Sectorului 1;
- domnul Mugur-Alexandru Tanasescu Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Zimnicea;
- domnul Marian Trusca Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Sectorului 4;
- domnul Mihail Udroiu Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Sectorului 6;
- doamna Florina Vramulet Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Sectorului 2.
IV. Parchetul de pe lângã Curtea de Apel Constanta
- domnul Ştefan Balanescu Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Mangalia.
V. Parchetul de pe lângã Curtea de Apel Craiova
- doamna Claudia-Ionela Curelaru Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Targu Jiu;
- domnul Costinel Claudiu Minea Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Drobeta-Turnu Severin;
- domnul Iacob Niculaita Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Corabia;
- domnul Corneliu Bogdan Popescu Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Drobeta-Turnu Severin;
- domnul Cristian Ovidiu Popescu Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Slatina;
- domnul Eugen Madalin Stanciu Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Bailesti.
VI. Parchetul de pe lângã Curtea de Apel Galaţi
- doamna Alexandra Cristina Malai Parchetul de pe lângã Judecãtoria Brãila.
VII. Parchetul de pe lângã Curtea de Apel Iaşi
- doamna Veta Enculescu Parchetul de pe lângã Judecãtoria Iaşi.
VIII. Parchetul de pe lângã Curtea de Apel Oradea
- doamna Adela Beltechi Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Satu Mare;
- domnul Cristian Emanuel Dobre Parchetul de pe lângã Judecãtoria Oradea;
- domnul Alin-Lucian Leucea Parchetul de pe lângã Judecãtoria Oradea;
- domnul Romulus Dan Varga Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Satu Mare.
IX. Parchetul de pe lângã Curtea de Apel Pitesti
- domnul Alexandru Coculescu Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Pitesti;
- domnul Nicolae Popescu Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Pitesti.
X. Parchetul de pe lângã Curtea de Apel Ploiesti
- doamna Iuliana-Mirela Banescu Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Valenii de Munte;
- doamna Ana-Maria Gligan Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Ploiesti;
- doamna Elena Licu Parchetul de pe lângã Judecãtoria Mizil;
- doamna Elisabeta-Cristina Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Petricica Ploiesti;
- doamna Elena Stan Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Targoviste;
- domnul Ionut Vasile Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Targoviste.
XI. Parchetul de pe lângã Curtea de Apel Suceava
- domnul Vasile Bejan Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Suceava;
- domnul Olivian Nisioi Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Suceava.
XII. Parchetul de pe lângã Curtea de Apel Targu Mures
- domnul Adrian Florin Domnariu Parchetul de pe lângã Judecãtoria
Targu Mures.
XIII. Parchetul de pe lângã Curtea de Apel Timişoara
- doamna Mioara-Violeta Filip Parchetul de pe lângã Judecãtoria Deta;
- domnul Miron Adrian Parchetul de pe lângã Judecãtoria Resita;
Ghimis-Roates
- doamna Gladiola-Nicoleta Golosie Parchetul de pe lângã Judecãtoria Faget.