Copierea de continut din prezentul site este supusa regulilor precizate in Termeni si conditii! Click aici.
Prin utilizarea siteului sunteti de acord, in mod implicit cu Termenii si conditiile! Orice abatere de la acestea constituie incalcarea dreptului nostru de autor si va angajeaza raspunderea!
X
DECRET Nr. 244 din 1 iulie 1996 privind numirea in functie a unor magistrati
În temeiul art. 94 lit. c) şi al art. 99 alin. (1) din Constituţia României, precum şi al <>art. 73 lit. a) din Legea nr. 92/1992 pentru organizarea judecãtoreascã, avînd în vedere propunerile Consiliului Superior al Magistraturii,
Preşedintele României decreteazã:
ARTICOL UNIC Se numesc în funcţia de judecãtor şi de procuror magistraţii mentionati în anexa la prezentul decret.
Judecãtoria Valenii de Munte 1. Cristescu Mihai 2. Gulea Constantin 3. Iacob Elena 4. Malaescu Vasile 5. Neagu Elena 6. Stoicescu Vasile 7. Voinea Traian.
Parchetul General de pe lîngã Curtea Suprema de Justiţie 1. Ene Dumitru 2. Marinescu Sorin 3. Parausanu Gheorghe 4. Popescu Constantin 5. Stoenescu Valter 6. Stanescu Pompiliu-Marcel.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Saliste 1. Sas Adrian Ioan.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Hunedoara 1. Cuza Ştefan.
Parchetul de pe lîngã Tribunalul Giurgiu 1. Boboc Finita 2. Nan Soare.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Giurgiu 1. Apostu Adrian 2. Caramizaru Manuela Carmen 3. Cojocaru Viorel 4. Lupu Valentin Cornel.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Bolintin-Vale 1. Madin Ion 2. Tecoi Eugenia.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Slobozia 1. Alexe Nicolae 2. Hristescu Cristian 3. Rasnoveanu Ioan. Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Urziceni 1. Balcan Constantin 2. David Constantin 3. Guli Sterian 4. Ojog Octavian Virgiliu.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Fetesti 1. Anton Eugen 2. Catrinoiu Costel 4. Lungu Nela.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Mangalia 1. Dragostin Vasile.
Parchetul de pe lîngã Tribunalul Galaţi 1. Jinga Nicolae Adrian Nicu 2. Poneci Ion 3. Vasilache Ştefan.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Galaţi 1. Bamboi Nuta-Cezarina 2. Chirila Niculaie 3. Cojocaru Dorina 4. Danaila Didina 5. Lenghel Gabriela 6. Mazare Mircea 7. Petrea Constantin.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Tecuci 1. Jalba Neculai 2. Iliescu Radu-Ştefan 3. Marcu Marin 4. Morosan Dumitru-Constantin 5. Popa Gabriela 6. Scutaru Trandafir 7. Stegarescu Nicu.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Tirgu Bujor 1. Hristache Valentin.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Brãila 1. Chiru Marius 2. Constanda Liliana-Magdalena 3. Ionescu Mircea 4. Lavric Paula 5. Prefac Penelope-Gratiela 6. Radu Daniel-Mihai 7. Toma Radita 8. Valea Laurentiu-Danut.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Faurei 1. Burlacu Radu 2. Ciuciumis Georgica 3. Staicu Gabriel.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Focsani 1. Glont Mihail 2. Ionita Nicolae 3. Manea Tamara 4. Neamtu Valerian 5. Peicu Daniela 6. Rusu Constantin 7. Tiganus Liviu-Iulian.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Panciu 1. Ciolan Costica 2. Ifrim Marinel 3. Sava Sorin 4. Soare Tamara.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Adjud 1. Adam Ion 2. Homocean Lucian 3. Voinea Gheorghe.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Iaşi 1. Bors Mircea 2. Covalciuc Mihai 3. Crasmaru Constantin 4. Feraru Gheorghe 5. Luca Bogdan-Constantin 6. Marian Ioan 7. Morariu Pavel 8. Pavel Vlad 9. Ştefan Monica Purselia 10. Urziceanu Renata-Roxana.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Pascani 1. Avadanei Vasile 2. Beceru Liviu 3. Buzdugan Ioan 4. Danis Emma 5. Imbrea Alois 6. Ionescu Ioan 7. Pantazi Codruta 8. Pavel Vasile.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Raducaneni 1. Bejan Doru Gelu 2. Popica Loghin Viorel 3. Purdea Constantin.
Parchetul de pe lîngã Tribunalul Vaslui 1. Galan Vasile-Bruno.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Vaslui 1. Bejinariu Elena-Silvia 2. Galan Radu 3. Hij Toader 4. Iftimi Georgeta 5. Lia Cristina-Elena.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Birlad 1. Cucos Gheorghe 2. Curea Neculai 3. Danis Ionel 4. Danila Victor 5. Fantina Rodica 6. Mihai Nicolae 7. Petrea Stavar.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Husi 1. Palie Antonela 2. Pirlog Gigel.
Parchetul de pe lîngã Curtea de Apel Suceava 1. Ipate Aurel.
Parchetul de pe lîngã Tribunalul Suceava 1. Busuioc Ovidiu 2. Martin Constantin.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Suceava 1. Arbureanu Liliana 2. Cocirla Elisabeta 3. Dimbu Dumitru 4. Martin Carmen-Gabriela 5. Sofian Gheorghi 6. Surdu Adrian-Marius 7. Vargan Viorica-Lidia.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Cimpulung Moldovenesc 1. Bogus Constantin 2. Chifan Silviu 3. Gaina Radu 4. Platon Mihai 5. Rusu Gheorghe 6. Stanescu Carmen.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Radauti 1. Cimpan Mihai 2. Horodinca Gheorghe 3. Onica Ioan 4. Popescu Viorel-Constantin 5. Strugaru Ioan.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Falticeni 1. Bolohan Doina.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Botosani 1. Balanovici Carmen 2. Basaram Danut-Leonard 3. Chirosca Mihai 4. Croitoriu Dumitru 5. Dominte Vasile 6. Chriniuc Gheorghe 7. Palaghiu Cornelia 8. Singurelu Doina.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Dorohoi 1. Amariei Ioan 2. Burlacu Ioan 3. Ungureanu Titiana.
Parchetul de pe lîngã Curtea de Apel Ploiesti 1. Iordache Mona-Marina.
Parchetul de pe lîngã Tribunalul Prahova 1. Garbea Gheorghe 2. Ghita Emil Mircea 3. Nica Dinu.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Ploiesti 1. Boghici Adriana Magdalena 2. Grigorescu Nicoleta-Camelia 3. Tanase Mihaela 4. Toma George Octavian 5. Vladescu Silvia.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Cimpina 1. Danescu Petruta 2. Ghibanescu Horia 3. Graure Gheorghe 4. Meirosu Mihai-Gabriel 5. Muscalu Gheorghe 6. Nicoara Cristina 7. Stefanescu Constantin-Viorel.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Valenii de Munte 1. Barbieru Magdalena 2. Jica Gheorghe 3. Nita Puskin.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Mizil 1. Burlacu Mircea 2. Mastragociu Vasile 3. Stanca Valerian.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Buzau 1. Ardei Vasile 2. Cone Cornel 3. Frangulescu Gheorghe 4. Georgescu Cornel 5. Giurgea Gabriela 6. Ilie Gabriela 7. Stan Gheorghe 8. Tudor Mariana-Aurelia.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Rimnicu Sarat 1. Danielescu Dorina 2. Iacob Constantin 3. Lapuste Rada 4. Marin Nicolae 5. Pirvan Petre 6. Radu Ion.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Patirlagele 1. Filip Vasile 2. Matei Stelian 3. Petrosel Nicolae 4. Vasile Gavril. Parchetul de pe lîngã Tribunalul Dimbovita 1. Tanase Felicia Eugenia.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Tirgoviste 1. Canache Pacuretu Ion 2. Diaconescu Catalina Maria 3. Doaga Mihai 4. Dumitrescu Dumitru 5. Luca Valeria 6. Matei Camelia-Georgeta 7. Mihai Adrian 8. Veseliu Anca-Cristina.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Gaesti 1. Ciobanu Gheorghe 2. Ciobanu Maria 3. Istrate Virgiliu-Marian 4. Micu Ion 5. Popescu Emil 6. Vlaicu Lucretia.
Parchetul de pe lîngã Judecãtoria Pucioasa 1. Casandrescu Gheorghe 2. Zegheru Gheorghe Crisan. ----------------
Newsletter GRATUIT
Aboneaza-te si primesti zilnic Monitorul Oficial pe email